Samsung Galaxy Tab 3 isimli tablet pc modelinin 7 inçlik sürümü için çocuklara özel bir ürün hazırlanıyor. Başta tasarım olmak üzere hemen her detayı çocuklar için düzenlemiş ve yeniden şekillendirilmiş olan bu Android tablet bilgisayar, özellikle de ebeveyninin mobil cihazlarıyla sıkça haşır neşir olan çocuklar için iyi bir çözüm olabilir.

İçinde çocuklara yönelik hikaye ve resim yapma uygulamaları başta olmak üzere birçok faydalı uygulamanın yer alacağı Samsung Galaxy Tab 3 7 isimli cihazda eğitim uygulamalarına ve çocuklara yönelik Android oyunlarına yer verilecek.

samsung galaxy tab 3 7 cocuk tableti mobil13

C Pen ya da C kalem şeklinde ifade edilen çocukların kullanıma uygun kalemle destelenecek olan ürünün dış yapısının da olası darbelere karşı sağlam olmasına özen gösteriliyor.

samsung galaxy tab 3 7 cocuk tableti

1.2 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli işlemcisi bulunacak olan bu çocuk tableti üzerinde 1 GB değerinde RAM yer alacak ve ürünün dâhili depolama alanı da 8 GB olacak. 3 MP değerindeki adeta temsili kameranın arka bölümde konumlandırılacağı tablet bilgisayar, Wi-Fi, Bluetooth gibi bağlantı teknolojilerine ev sahipliği yapacak. Bunların yanı sıra 1080p Full HD video izlemeyi destekleyecek ve 4000 mAh değerinde batarya kullanacak.

Ürünün Samsung tarafından kısa bir süre içinde tanıtılması ve satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz