II. Dünya Savaşı Kahramanları Şirketi ile ilgili gerçek zamanlı stratejinin mobil versiyonu 13 Şubat’ta yayınlanacak . Bu, projenin çıkış fragmanında Feral Interactive stüdyosundan geliştiriciler tarafından bildirildi.

İlk başta, oyunun piyasaya sürülmesi sadece iPad’de planlanıyor. Aşağıdaki nesiller desteklenmektedir: İlk nesil iPad mini (5.Nesil), iPad Air (3.Nesil), iPad (5.Nesil) ve iPad Pro. Mobil Company of Heroes’un çalışması için iPadOS 13.1’e ihtiyacınız olacağı belirtildi. Oyunun iPhone ve Android cihazlarda piyasaya sürülmesi daha sonra yapılacak.

Mobile platformlar için Heroes Company’nin yayın tarihinden itibaren Rus dilini destekleyeceği bilinmektedir. Ancak geliştiriciler daha sonra bir ağ oyunu eklemeyi planlıyor. İPad için Heroes Ön Siparişi , Rus App Store’da 1090 ruble fiyatla zaten mevcut .

Company of Heroes‘un ilk ve ikinci bölümleri sırasıyla 2006 ve 2013’te PC’de yayınlandı. RTS, eleştirmenler tarafından büyük övgüyle karşılandı ve oyuncular arasında hak ettiği bir ün kazandı. İlk iki bölüm, Warhammer 40.000 evrendeki stratejileriyle de

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz