Crazy Taxi Android oyunu çıktı ve bir zamanların bağımlılık yapan popüler oyunu akıllı telefon ve tablet dünyasına merhaba dedi. 2000 yılına damgasını vuran oyun kısa sürede tüm dünyada oldukça sevilmiş ve bilgisayar oyunları arasında öne çıkmıştı.

Android Crazy Taxi ya da Türkçe ifade edecek olursak “Çılgın Taksi” isimli oyunda orijinal senaryoya ve yapıya bağlı kalınıyor. Şehir içinde yolcular size el sallıyorlar, yolcuyu yani müşteriyi alıyorsunuz ve size tanınan süre içinde yolcuyu istediği noktaya bırakıyorsunuz. Hangi yöne gitmeniz gerektiğiniz ekranın üst kısmında yer alan bir yön işareti gösteriyor.

 

Heyecan Dolu Sahneler!

Yolcuyu bir yerden başka bir yere götürme esnasında oldukça hızlı gitmeniz gerekiyor. Tabii bu durumda birçok kaza olayı da yaşanıyor ki belki de oyunun döneme damgasını vurmasını sağlayan da bu aksiyon dolu sahneler. Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde geçen oyun dolayısıyla birçok rampadan oluşuyor. Bu rampalardan hızlı bir şekilde uçarken oyunun en heyecan verici anına tanıklık ediyorsunuz. Rampadan yere indiğinizde muhtemelen bir araca ya da yayaya çarpacağınızı da hatırlatalım. :)

craxy taxi android oyunu

Bu Android oyunu orijinaline bağımlı kalınan senaryo seçeneği ile yıllar öncesinin heyecanını yaşamak isteyenlere yardımcı oluyor. Bununla birlikte grafiklerin, oyun içi seslerin ve atmosferin de orijinalle aynı olduğunu belirtelim.

[appbox googleplay com.sega.CrazyTaxi]

[appbox appstore 553921725]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz