Crossfire, batıdaki türdeki diğer oyunlar kadar popüler olmasa da, yine de oynaması eğlenceli bir birinci şahıs takım tabanlı nişancı oyunudur. Silah çeşitliliği ve karakter modelleri onu rakiplerinden ayırıyor.
Ancak bazen yükleme işlemi hatalarla karşılaşarak oyunun prosedürü düzgün şekilde tamamlamasını engelleyebilir. Bu hata sayısız nedenden kaynaklanabilir, ancak bu sorunların üstesinden gelmenin yolları vardır.

Oyun yükleme hataları genellikle ya programın yükleme dizinini bulamamasından ya da bu dizinleri düzenleme izninin olmamasından kaynaklanır. Bazen, kötü bir indirme nedeniyle bozuk yükleme dosyalarından da kaynaklanabilir. Bu tür hataları çözmek için ise;

Düzeltici ve yükleyiciyi yeniden indirin. Oyun yüklemeye başladıysa, bilgisayarınıza kopyalanan tüm oyun dosyalarını kaldırın. İşletim sisteminizin yerel kaldırıcısını kullanın veya oyunun dizininde bulunan oyunun unintall.exe dosyasını açın. Tüm oyun klasörünü silin. Hatalı bir kurulum, sisteminize bozuk dosyalar getirebilir. Sonraki yeniden yükleme bu dosyaların üzerine yazamayabilir. Çalışan tüm arka plan uygulamalarını kapatın, ardından oyunu yeniden yükleyin.

Yönetici olarak oturum açın. Bilgisayarınızda birden fazla kullanıcı hesabı varsa, oturumu kapatın ve ardından yönetici ayrıcalıklarına sahip bir hesapta oturum açın. Yükleyiciyi Yönetici olarak çalıştırın.

Antivirüs’e karşı Crossfire ekleyin. Virüsten koruma programınızın Crossfire’ı yanlış pozitif olarak algılayıp amaçlandığı gibi çalışmasını engelleyeceği zamanlar vardır. Antivirüs istisnalarınıza Crossfire eklemeniz gerekecek, böylece uygulamanın kuruluma devam etmesini durdurmayacaktır.

VPN’yi devre dışı bırakın. Günümüzde VPN veya Sanal Özel Ağ kullanmak oldukça yaygın olmasına rağmen , çevrimiçi bağlantı gerektiren oyunlara zarar verebilir. Batıda Crossfire, Smilegate West sunucuları altındayken, Çin, Rusya ve Filipinler gibi ülkelerin kendi ayrı bölgesel sunucuları var. Her bölgeye göre VPN ağları farklılık gösterir. Sİz bu VPN ağını devre dışı bırakarak hatanın çözülmesini deneyin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz