Birkaç gündür sosyal medyada “Crysis geri dönüyor” iddiaları yer alıyordu. Yapılan açıklama sonrası bu iddia kesinleşti. Crysis’in bir Remaster sürümünün gelmesi bekleniliyordu, daha sonra Twitter üzerinden yapılan resmi açıklamada Crysis Remastered’ın artık gerçek olacağı açıklandı. Crysis Remastered, PC’ye ve tüm konsollara geliyor olması Crysis hayranlarını fazlasıyla mutlu etti.

Ceo Avni Yerli tarafından yapılan açıklamada; “Bir kez daha Crysis üzerinde çalışıyor olmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Crysis hayranlarına, oyun için sahip oldukları tutkuya yakışan bir Crysis sunacağız” ifadelerine yer verdi. Gelecek olan oyun hem PC için hem de mevcut konsollar için geliştirildiği söylentilerini de sizlere aktarmış olalım. Daha önceden akıllarda olan soru Crysis Remastered geri dönecek mi? Şimdi ise bu durum netleşti ve Crysis Remastered geri dönüyor.

Akıllarda olan sorulardan biri de Crysis Remastered ne zaman piyasaya sunulacak? Bu konu hakkında şimdilik kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Crysis Remastered ne zaman çıkacağı bilinmemektedir. Detaylar geldikçe sizlere aktaracağız. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz