Eski günlerine dönmek isteyen Crytek, geçtiğimiz aylarda Crysis Remastered sürümünü ortaya çıkarmıştı. Bir zamanların oldukça zirve yapan oyunu Crysis, Türkçe dil desteğiyle de bizleri oldukça farklı bir deneyimin içine sokmayı başarmıştı. Ancak firma, son yıllarda zor günler geçiriyordu ve bazı ofislerini kapatma kararı almıştı. Şimdi ise, Crysis Remastered büyük bir güncelleme aldı.

Peki Güncelleme Neleri Kapsıyor?
Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Remastered sürümü ile eski günlerine dönmek isteyen Crytek, şimdiye kadar hayranların beklediği seviyeden uzak kaldı.
Ancak yayınlanan her güncelleme, oyunu daha da iyi bir noktaya taşıyor. Yüksek çözünürlüklü dokular ve ışın izleme desteği ile piyasaya sürülen oyun, ilk oyunu gibi yüksek seviye donanımları zorlayamıyordu. Bu sebeple, güçlü bir bilgisayara sahip kullanıcılar istedikleri seviyeye ulaşamamıştı. Aslında bunun sebebi, oyunun grafik kalitesinden ziyade optimizasyon sorunlarıydı. Crysis Remastered için yayınlanan yeni güncelleme, bu optimizasyon sorunlarını büyük ölçüde gideriyor ve güncel donanımlar ile daha uyumlu hale geliyor. Güncelleme ile gelen değişikliklerden bazıları:

-Yüksek donanımlı sistemler için genel performans iyileştirmeleri.
-AMD tabanlı sistemlerde ışın izleme için iyileştirmesi.
-Grafik ayarlarındaki optimal ayarlar için performans iyileştirmeleri.
-Gölge kalitesi ve aydınlatma iyileştirmeleri.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz