Günümüzde en fazla rekabetçi oyunları arasında yer alan CS:GO’da hilecilere ders veren ScriptKid, onları ciddi şekilde cezalandıran bir yazılımı ortaya koydu. Yazılım, hilecileri yüksek yerlerden aşağı atıyor veya molotofla yakıyordu.

Elbette sizlerinde bildiği gibi bazı kişiler oyunlarda kendilerine avantaj edinmek için bazı yazılımlar kullanarak hile olarak oynamaya devam ediyor. Hilecilerin aktif olarak yer aldığı bir oyun ise CS:GO oluyor.

CS:GO, çok uzun zamandır hilecilere karşı mücadele gösterse de hilesiz pek bir oyun söz konusu olmuyor. Ancak hilecileri bezdirmek isteyen bir Youtuber, kendi hile yazılımını geliştirdi ve satışa çıkardı.

Hilecileri kendi tuzağına düşürme sanatı:

ScriptKid Youtuber, geliştirdiği hile yazılımını ufak tefek anti hileci diyebiliriz. Bu sayede yazılımı kullanan hileci, yazılımın sunduğu tüm imkanları görebiliyor ancak erişim sağlamadan önce hile yazılımı tarafından engellendi uyarısını görüyor.

Hilecileri cezalandırmak isteyen ScriptKid, Google’da kendisine 2.000 doların üstünde bir fiyata patlayan reklam kampanyası bile başlattı. Bu sayede Google’da ‘CS:GO için ücretsiz hile‘ yazan bir kişi, en üstte doğrudan ScriptKid’in hilesini görecekti. Hepsi bu kadar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz