Oyun dünyasının en popüler isimleri ve üretici firmaları artık giderek gelişmekte olan mobil cihazları da işin içine katarak hareket etmeye başlamış durumdalar. Mobil cihazların yükselişi ile birlikte köklü değişiklikler yaşayan oyun dünyası, artık neredeyse her bir yapımın ayrı mobil sürümünün de olmasına sebep oluyor.

Üretici firmalar arasında son yıllarda başarılı çalışmaları ile karşımıza gelen ZeptoLab ise uzun süredir Cut the Rope oyunu ile milyonlarca kişiyi eğlenceye sürüklemeyi başarmıştı. 750 milyonu aşkın indirme sayısına ulaşan Cut the Rope oyunu mobil cihaz sahiplerinin ilk tercih ettiği eğlenceli yapımlar arasında yer alıyordu.

Yeni gelen haberlere göre ise ZeptoLab, Cut the Rope’un iki ayrı serisi ile elde ettiği başarıyı Magic adlı yeni serisi ile devam ettireceğe benziyor. Bugün yayınlanan Cut the Rope: Magic serisi iOS ve Android platformundaki kullanıcılara yeni maceralar yaşayabilme imkanlarını sunuyor.

Cut the Rope: Magic Ücretli mi?

Oyunun takipçilerinin yakından tanıdığı Om Nom isimli karakteri sihirli şekillere getirerek şekerlemelere ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Kötü sihirbazlar tarafından çalınan şekerlemeleri kırma ve ip kepme becerilerinize göre yakalayarak ilerlerken oyun giderek daha zor bir hal almaya başlıyor. Yaratıcılığınızı test edebileceğiniz Cut the Rope: Magic her seviyeye hitap eden zorluk dereceleri ve masalsı dünyası ile oldukça başarılı olacak gibi gözüküyor.

cutetherope-magic

iOS ve Android için piyasaya çıkartılan oyunun iOS sürümünü 0.99$ ücret ile satın alabilirsiniz. Android sürümü ise tamamen ücretsiz. Ancak oyun içi reklamlardan kurtulmak istiyorsanız Android için de 0.99$ ödemeniz gerekecek.

Android için Cut the Rope: Magic indir

[appbox googleplay com.zeptolab.ctrm.free.google]

iPhone ve iPad için Cut the Rope: Magic indir

[appbox appstore 1044677336]

Kaynak: Phonearena

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz