D-Smart abonesiyseniz, D-Smart tarafından büyük bir yenilik geldi ve kanalların kilitleri tüm abonelere açıldı. Eğer D-Smart abonesiyseniz ek bir ücret ödemeden tüm kanallara erişim sağlayabilirsiniz. Böyle bir kararın ortaya çıkmasının nedeni açık bir şekilde belli. Hepimizin bildiği gibi Corona virüsü tüm dünyaya yayıldı. Ülkemizde de görülen virüs gün geçtikçe daha da hızlı bir şekilde yayılıyor. Uzmanlar tarafından yapılan evde kal uyarısına ne kadar çok uyarsak o kadar çok virüsün yayılmasına engel olmuş oluruz.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından verilen son sonuçlara göre 1.529 vaka sayısı ve 37 can kaybımız var. Sağlık Bakanı tarafından her gün birçok kez evde kalın uyarısı halka ulaşıyor. Evde uzun süre vakit geçirince canınız sıkılabilir. İnternette sürekli vakit geçirmekte bir süre sonra canınızı sıkabilir. Digitürk tarafından da bu konuda bir hamle geldi ve bazı kullanıcılar için tüm kanallarını ücretsiz hale getirdi. Diğitürk ardından hamle D-Smart’tan geldi ve tüm kanallarını aboneleri tarafından kullanılabilir bir duruma getirdi.

Kısacası D-Smart aboneleri, kilitlerini açmak için belirli bir ücret ödemek zorunda olduğu kanalları artık ücretsiz bir şekilde izleyebilecekler. Bu durum sayesinde evlerinde olan vatandaşlar, D-Smart’ın sağlamış olduğu tüm kanallara ek bir ücret ödemeden keyfini çıkarabilecek. Sağlığımız için evde kalmamız gerekiyor. Sadece kendi sağlığımız değil ailemizin sağlığını da düşünüyorsak evde kalmamız lazım. Bu konuda birçok programlar, uygulamalar evde kalmamız için ücret konusunda yardımcı oluyorlar. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz