dead space remake

Dead Space Remake oyunu uzunca süredir meraklıları tarafından bekleniyordu. Bugünlerde oyunla ilgili büyük sürpriz gerçekleşti ve oyuna erken ulaşım fırsatı yakalayan bir oyuncu 2.5 saati bulan oynanış videosunu internette paylaştı. Haliyle Dead Space Remake oyununun güçlü ve kapalı kutu özelliği de kırılmış oldu.

Popüler video izleme platformu YouTube üzerinden TheJSR67 kanalı tarafından yayınlanan ancak şu an için kaldırılmış olan oynanış videosu, Dead Space Remake oyununun ilk 2.5 saatlik görüntüsünü içeriyor. Görüntü itibariyle oyunun PlayStation 5 sürümü ile oynandığı görüldü.

Dead Space Remake Sızdırıldı

Frostbite Engine teknoloji kullanılarak yeniden inşaa edilen Dead Space oyunu DLSS 2’yi de destekler olacak. 27 Ocak tarihinde yayınlanacak olan oyunun EA Motive Ray Tracing efektine de sahip olacağı daha önceden sızdırılmıştı.

dead space remake 2 saatlik oynanış videosu

Oyunla ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi henüz mevcut değil. Ancak 3 gün sonra piyasalardaki yerini alacak olan oyunla ilgili ayrıntılı görsel veya videolar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz