Deadpool’un üçüncü filmi geliyor. Peki yeni Deadpool 3’de neler yaşanacak? İşte tüm detaylar..

20Th Century Fox‘un son izlediğimiz X-Men filmleri hepimizi üzmekten başka bir şey yapmadı. X-Men: Dark Phoenix, sinema dünyasında şimdiye kadar ki en büyük başarısızlık olarak biliniyor. Ancak X-Men karakterleri ile alay konusu olan ve birçok duvarı aşan Deadpool, geçmişte izlediğimiz iki film ile rekor üste rekor kırmıştı. Oldukça düşük bütçeli bir film olmasına rağmen çok büyük gelir elde eden filmin iki gişe geliri 1.5 milyar doları aşıyor. Yapım bütçesi ise 200 milyon dolar olarak ifade edilmişti.

Bu sefer ise Deadpool 3‘ün çekimleri başladı. Çekimler bitmek üzere desek bile yeridir. İşte Deadpool 3 hakkında bilmedikleriniz…

Deadpool ve X-Force

X-Force sizlerinde bildiği gibi ikinci filmde yavaş bir şekilde işlenmiş ve 3.film de tam anlamıyla karşımıza çıkacak. Bu Force’a yeni yada ilgi çeken üyelerin de ekleneceği kesin.

David Leitch Geri Dönecek!

Deadpool 2’yi yöneten David Leitch iddialara göre geri dönüyor. Açıklamalara göre projeye bu sefer de ciddi bir katkı gösterecek.

Deadpool için Yaş Sınırı Değişebilir

Ayrıca +18 yaş sınırını görmüş olduğumuz film için, artık +13 yaş sınırına kadar düşeceği söyleniyor. Eğer durum böyle olursa, izleyici sayısı bir hayli artacaktır.

Peki sizler yeni Deadpool 3 için ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz