Uygulamaların hızlı bir şekilde gelişmesi ve yüksek bant genişliğine sahip olan internet bağlantılarının neredeyse her kullanıcıya sunulması ile birlikte artık birtakım alışkanlıklarımızda köklü değişiklikler yaşanıyor. Bu değişiklikler arasında ise müzik dinleme alışkanlıklarımız ilk sırada yer alıyor. Eskiden müzik dinleyebilmek için CD satın alanlar ya da yüksek boyutlarda disklerinde arşiv oluşturanlar artık online Android müzik uygulamalarını tercih ediyorlar. Son yıllarda en fazla tercih edilen uygulamalardan birisi ise Deezer Music oluyor.

Son olarak Apple Music ile hareketlenen online müzik uygulamaları hakkında uzun süredir gündeme yeni haberler gelmiyordu. Ancak bugün gelen Deezer Music ile ilgili güncelleme haberi ile müzik uygulamalarının arasındaki rekabet ortamı yine hareketlenmeye başlamış durumda.

Güncelleme ile Hangi Yenilikler Geldi?

Android cihazlar için yeni getirilen güncelleme sayesinde artık Deezer kullanıcıları “Flow” adlı yeni bir özellikten yararlanabilecekler. Flow adlı bu özellik daha önce dinlemiş olduğunuz şarkıları sizin için mixleyerek karışık bir şekilde çalıyor. Böylelikle sevmiş olduğunuz şarkıları gün içerisinde sürekli dinleyebiliyorsunuz.

deezer-music

Flow özelliği aynı zamanda dinlediğiniz sanatçılara yakın türlerde müzikler yapan tavsiyeleri de size mixleyerek sunuyor. Yeni müzikler keşfetmek için de yararlı olan bu özellik kullanıcılar tarafından oldukça fazla sevilecek gibi gözüküyor.

Gelen diğer yenilikler arasında ise kullanıcı arayüzünün daha basit ve kullanıcı dostu haline getirilmesi yer alıyor. Eğer Spotify ve Apple Music alternatifi müzik uygulamaları arıyorsanız yenilenmiş Deezer Music uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaynak: androidcommunity

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz