Sevilen Capcom, Devil May Cry 5’e Bloody Palace modu sonunda geldi. İşte beklenen o an ve detaylar…

Capcom, kısa süre önce Devil May Cry 5 için yeni bir güncelleme dağıttı. Bu güncelleme ile beraber Bloddy Palace modu sunuldu. Bu mod ile beraber oyuncuların Dante, Nero yada V karakterleri ile daha fazla zorluk sunan düşmanlar ve boss ordularına karşı mücadele etmesi gerekiyor.

Devil May Cry 5 Bloody Palace modu sunuldu!

Mark Walker Bloody Palace’nin yapmış olduğu bu oyunun Deluxe sürümü indirilebilir durumda. Ücretsiz olarak güncellemelerde başka bir içerik olmadığı ifade ediliyor. Capcom, Devil May Cry 5 için gelen güncelleme ile birlikte bloody Palace modu tüm oyunculara geliyor. Yeni mod ile beraber savaş artık daha zor bir durumda.

Devil May Cry 5 oynamak isteyenlerin PS4, bilgisayar ve Xbox one platformları üzerinden satın alması gerekiyor. Standart sürümlerin Steam’da 399 TL olduğunu belirtelim.

Capcom’un geliştirmiş olduğu RE motoru ile beraber oyun içerisinde fotoğraf veya karakter tasarımlarının gerçekliği çok yüksek. Özellikle ışıklandırma ve grafik değerleri oyuncuları çok fazla etkilemeye yetiyor.

Oyun içerisinde birden fazla ölümcül silahlara sahip düşmanlar ve orduları yer alıyor. Bunla beraber çok şık veya havalı olan dövüş stilleri ise oyuncuları baştan çıkarıyor. Son umut olarak üç iblis avcısının ele geçirmiş olduğu şehri geri almanız gerekiyor.

Oyunu oynamayanlar fragmanı izlemesini tavsiye ediyoruz. Peki siz bu oyunu oynadınız mı?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz