Capcom, Devil May Cry5’in nihayet final fragmanı kısa süre önce paylaşıldı. Fragman sayesinde bütün karakterleri bir arada görebiliyoruz.

Devil May Cry5‘in final fragmanı ile beraber birçok bilgiye ulaşmak mümkün oldu. En fazla satan aksiyon oyunlarının başında yer alan Devil May Cry’ın son bölümü yakında karşımıza çıkacak. Tanımış olduğumuz iblisler bu sefer en başta yer alıyor ve teknolojik olarak çok fazla bir aksiyon gelişimi sağlanmış durumda.

Devil May Cry 5 çıkış fragmanı izle!

Capcom’un kendi bünyesi altında geliştirmiş olduğu özel olan RE motoru ile gelen oyun, fotoğraf gerçekliğinde bir karakter tasarımı sunuyor. Oldukça güzel olan ışıklandırma ve çevre efekleriyle beraber gerçeklendirme konusunda grafiklerin şahane olduğunu belirtelim.

Oyun ölümcül silahlarla beraber gelirken, şeytani düşman orduları ve birçok şık dövüş stilleri ile savaşmaya hazır mısınız? İnsanlığın tek umudu olan ve üç iblis avcısının ellerinde yer alan üç şehri geri alırken birçok stili kullanmak mümkün.

Oyun içerisinde bağımlılık sunan grafik kalitesi ve dövüş stillerinden dolayı oynamaktan usanmayacağınız bir gelişim gösteren oyunun çıkış tarihide belli oldu.

Devil May Cry5 ne zaman çıkacak?

Devil May Cry5’in 8 Mart günü, PS4, Xbox One ve PC platformlarına gelmesi bekleniyor. Şimdilik oyunun demosunun yayınlandığını ve PS Store ile Xbox Store üzerinden erişim sağlayabileceğini belirtelim.

Siz Devil May Cry5 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz