Diablo Netflix Dizisi Geliyor!

Son zamanların dikkatini çeken ve oldukça tutulan dizileri ile bilinmekte olan Netflix, Oyun devi Blizzard, devamı olarak Diablo dizisi ile gündeme geldi. Hazırlıkların başladığı yönünde bilgiler gelen bu dizi şimdiden birçok kişinin merak konusu olurken dikkatleri çekmeyi de başardı. Net olmayan bilgilerin gelmesinin yanı sıra Diablo Netflix dizisi olarak somut kanıtlar da gelmeye başlayınca seyircisi ve takipçisini heveslendirdi.

Diablo Netflix Dizisi

Birkaç ay önce Blizzard, iş ilanı vermesi ile birlikte, akıllara düşen soru işaretleri aslında bir nevi yüzleri güldürmüştü. Bu şekilde Diablo oyunu üzerine çalışmaların sinyalleri gelmiş olsa da ellerde kesin ve net bir kanıt yoktu. Fakat geçtiğimiz aylarda gelen bilgiler de ise aslında bunun bir oyun olmadığı ve dizi üzerinde çalışmalar yapıldığı yönünde olunca dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Diablo Netflix Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Aslında bugün ortaya çıkan ve gelen bilgiler dizinin gerçek anlamda hazırlıklarının başladığı yönünde olup, kesin denilebilecek bilgileri yüzleri güldürmeyi başardı. Andrew Crosby, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım gelen bilgilerin doğru olduğunu kanıtlar nitelikte olup, yaptığı açıklamada ise “Activision ve Netflix ile Diablo dizisine yeni bir senaryo hazırlamam için anlaşmalar neredeyse tamamlandı, inanılmaz heyecanlıyım” sözlerine yer verdi. Tabi ki gelen bu paylaşım hemen kaldırılması ise tabi ki onlar için geç oldu. Çünkü takipçileri gelen paylaşımı çoktan görmüş ve bilgiyi almıştı. Fakat yapılacak olan dizinin 18+ olacağını bilmenizde yarar olacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz