Marvel dünyasında çekilecek olan Doctor Strange 2 filminde büyücülerin daha fazla olacağı duyuruldu.

Endgame ve Infinity Saga adında sonsuzluk taşları üzerinde bir kurgunun daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. 2 Temmuz günü vizyona girecek olan Spider-Man Far From Home ile beraber Phase 3‘ün de biteceğini belirtelim. Phase 4‘te beklenilen Doctor Strange filminin ikinci filmide bulunuyor. Film için bir yeni iddia daha geldi.

Twitter üzerinden @RogenWardell hesabından paylaşılan tweet ile Jericho Drumm/Brother VooDoo ile Clea’yı göreceğinizi söyleyebilirim. Henüz kimliği belli olmayan ve çok sıkı bir koruma altında olan Marvel sırlarını ortaya çıkaran bil kullanıcı olduğunu belirtelim. Bu hesap üzerinden atılan birçok tweet ile detaylar sürekli belli oluyor.

Drumm ile Clea, Doctor Strange için çok önemli bir konumda yer alıyor. Açık konuşmak gerekirse, Jericho’nun gelişi için bir ipucu da yer alıyor. İlk filmde Kaecilius tarafınca öldürülen ve eski koruyucu olan Daniel, aslında kardeşi. Devam filminde ise Scott Derrickson‘un yönetmiş olacağı C. Robert Cargill‘in de senaryoda parmağı olacağı belirtildi. Bu ikilinin Nightmare adında ki karakteri devam filminde kötü rolünde oynatacağı söylenmekte.

Bu ilk filmden hemen sonra Baron Mordo ve Strange’in ters düşeceğini daha önceden söylemiştik. Bir yandan ise Disnet, MCU’nın geleceği söylenmekte. Bunun için karakterler üzerinde bazı kurgular planlanıyor.

Şimdilik Avengers: Endgame vizyonda yerini koruyor. Spider-Man Far Forum Home ise 2 Temmuz günü gösterimde olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz