E3 2019 etkinliğinde birbirinden farklı yapımcılar daha fazla yeni oyunu duyurdu. Bethesda’nın titrediği oyun serisi Doom için yeni Doom Eternal haberi geldi. İşte detaylar..

Doom Eternal için haberler geldi!

Yeni hikayeden fragman ve Battlemode adında çok oyunculu mod duyurusundan sonra çıkış tarihi de belli oldu. Doom Eternal için start verildi. 22 Kasım 2019’da oyun geliyor.

Tek ve çok oyunculu modlar belli oldu!

Tek oyunculu hikaye modu ile eski oyunlardan hatırlayacağınız gibi yüzlerce canavar ile mücadele etmeniz gerekecek. Ancak kaynak yönetiminin de çok önem taşıdığı ifade edildi.

Oyunda ayrıca yanan düşmanların omzunda yer alan ekipman fırlatıcısı ile beraber vurursanız eğer, ayrıca zırha sahip olacağınızı belirtelim. Ek olarak düşmanları Glory Kill olarak öldürürseniz canınız da yenilecek.

Bunlara ek olarak çok oyunculu mod ile beraber iki şeytana karşı bir adet tam teşkilatlı Slayer geleceği belirtildi. 5 maçta en çok galip gelen kişi ise oyunun kazanı oluyor. .

Çok oyunculu oyun tanıtımı!

Oyunun iki sürümü olacağı belirtildi. Birincisi standart sürüm olurken, diğeri ise Deluxe sürüm oluyor.

Deluxe sürümü satın alanlar için DLC ek paket ücretsiz gelecek. Ayrıca Demonic Slayer dış görünüş paketi ile klasik silah sesi paketi nesnelerine de sahip olacak.

22 Kasım 2019‘da gelecek olan yeni oyunun PC, Xbox One ve PS4 ile Nintendo Switch ve Google Stadia ile oynatılacağı ifade edildi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz