Lenovo bundan 5 yıl öncesine dek kendi çatısı altında tanımış olduğumuz Motorola telefon pazarında bir iş ortaklığı sonucu yeni bir rekabetin doğması sağlanmıştı. Yeni akıllı telefonları kullanıcılara sunulması halen devam ederken, son zamanlarda gündemi çok fazla meşgul eden One Vision‘un dört arka kameraya sahip olan yeni cihazı gün yüzüne çıktı.

Motorola‘nın yeni hedefleri arasında telefon piyasasında kendini bir üst kademeye çıkarmak oluyor. Bunun için ise kollarını sıvamış tam gaz çalışmalarına devam ediyor.

Dört arka kameralı model yolda!

Tam dört arka kameraya sahip olan akıllı telefon Motorola’nın bünyesi altında nasıl bir isme sahip olacak henüz belli değil. Motorola‘nın daha önceki modellerine göre daha küçük ve ince çerçevelere sahip olduğu biliniyor. Çentik alışık olduğumuz bir durum olduğu için damla çektiğe sahip olduğunu belirtelim. Bunun yanı sıra ise tam 6.2 inç bir ekrana sahip. Ek olarak ise USB-C portu ile 3,5mm kulaklık girişi de yer alacak.

Şirketin bu yeni akıllı model telefonu sızdırıldı ancak çıkış tarihi ve ücreti hakkında net bir bilgi yok. Şimdilik bu kadarla sınırlı olurken, ilerleyen günlerde yeni detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz