Tanıtımı çok taze olan OnePlus 8 Pro dayanıklılık testini başarıyla tamamladı. OnePlus’ın amiral gemisi olan OnePlus 8 Pro’ya dayanıklılık testi yapıldı. OnePlus tarafından gerçekleşen etkinlikte OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’nun tanıtımı gerçekleşti. Bu yazımızda da OnePlus 8 Pro’nun dayanıklılık testi konusunda bilgi vereceğiz.

‘JerryRigEveryting’ adında olan YouTube kanalı, kullanıcılara sunulacak olan OnePlus 8 Pro cihazını teste tabi tuttu. OnePlus 8 Pro’ya gerçekleştirilen testin başarılı sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. Teknolojiye birçoğumuz önem veriyoruz ve akıllı telefon konusunda problemler yaşayabiliyoruz. Aldığımız cihazın uzun süre dayanıklı olmasını istiyoruz ancak cihazlar dayanıklı çıkmayabiliyor.

Aldığımız cihazların elimizden hafif bir şekilde düşmesi sonucunda bile telefonun ekranı gidebiliyor. Ayrıca cihazda çiziklerde yerini alıyor. OnePlus 8 Pro’nun ise hem arka tarafı hem ekranı Mohs Sertlik Skalası’nda 6. seviyede çizilmeler göstermeye başladı. Aynı zamanda ekrana gömülü olan parmak izi okuyucu sensörüne yapılan çizilmeler sonucunda da sensör parmak izini okumaya devam etti. Kısacası OnePlus 8 Pro’ya yapılan testler olumlu sonuçlar verdi. Yeni tanıtımı gerçekleşen OnePlus 8 Pro hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz