Samsung ATIV Tab 3, Samsung Premiere 2013 etkinliğinde tanıtıldı.

ATIV ailesinin bir üyesi olan Samsung ATIV Tab 3 tablet, 10.1 inç ekrana sahip ve Windows 8 ile çalışmakta. Diğer ATIV üyeleri arasında yine bugün tanıtılan Samsung ATIV Q, ATIV Book 9 Plus ve ATIV Book 9 Lite cihazları yer alıyor.

Samsung PREMIERE 2013 8

Samsung ATIV Tab 3 tabletin 10.1 inç ekranı 1366 x 768 piksel çözünürlüğüne sahip. Intel ATOM Z2760 CPU işlemci ile 2 GB RAM bulunduran bu tablet, 64 GB dahili hafızası ile kullanıcı deneyimine sunulacak. ATIV Tab 3, 8.2 mm inceliğinde ve 550 gram ağırlığında. Bu tablet ile Samsung, dünyanın en ince Windows 8 tabletini üretmiş bulunuyor. Şirket henüz tabletin batarya bilgilerini paylaşmış değil fakat 10 saatlik kullanım için iyi performans sergilediğini söylüyor. Ayrıca tablette birer adet microUSB ve microHDMI girişi bulunuyor.

Samsung ATIV Tab3 -1

Galaxy ATIV Tab serisinin bir devamı niteliğinde olan bu cihaz, serideki diğer üyeler gibi gelişmiş bir S Pen bulundurmakta. Samsung ATIV Tab, her ne kadar bir Android tablet görüntüsü verse de Windows 8 ile çok iyi bir performans vadediyor. Windows 8 ile çalışan bir PC’de kullanılan uygulamaları ATIV Tab 3’te çalıştırabilirsiniz. Bu tableti diğer Windows 8 tabletlerden farklı kılan özellik ise, kullanıcıların MS Office 2013 uygulamalarını ATIV Tab 3 tablette ücretsiz olarak tecrübe edebilecek olmaları.

Kaynak : Mobil131 YORUM

  1. Bu tableti diğer Windows 8 tabletlerden farklı kılan özellik ise, kullanıcıların MS Office 2013 uygulamalarını ATIV Tab 3 tablette ücretsiz olarak tecrübe edebilecek olmaları. NE DEMEK ANLAŞILMIYOR. KELİME OYUNU GİBİ…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz