Sizlerde Flappy Bird gibi zorlayan oyunları seviyorsanız eğer, Flappy Royale ile 99 kişi ve siz dahil 100 kişi ile mücadeleye hazır olun. Bu oyun garanti ediyoruz çok ses getirecek…

Yayınlandığı ilk zamanlar en zor oyun ünvanını alan bu oyun bir süre sonra aniden gündemden düşmüştü. Şimdi ise Flappy Bird yeni oyunlara ilham kaynağı oluyor. Bu sefer Battle Royale tarzında bir Flappy Bird oyunu hazırlandı.

Flappy Royale nasıl geliyor?

Flappy Royale oyunu 100 oyuncuya dek, aynı anda sizin rekabet içerisinde olmanızı sağlamakta. Yakından tanıdığımız Bird dünyasında piksel altyapılı bir kuşu yöneterek, kuşları geçmeniz ve borulara çarpmamanız gerekiyor. 99 kişile beraber otobüsten atlamaya hazır olun.

Ekrana dokunarak boruların arasından geçin ve borulara çarpmamaya çalışın. Bu gibi oyunlarda hayatta kalmanız gerektiği için, çok zor bir oyun olduğunu hepimiz biliyoruz. Oyun içerisinde tasarım her an değişiyor. Yakın zamanda ise en uzağa gitmek için bir güncelleme geleceği söyleniyor. Flappy Royale sizlerde hem telefon hemde tarayıcı üzerinden deneyebilirsiniz.

Flappy Royale beta linki

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz