e-Nabız uygulaması güncelleme aldı ve gelen güncelleme ile beraber yeni özellikler kazanıldı. E-Nabız uygulaması özellikle pandemi döneminde en çok kullanılan uygulamalar arasında yerini aldı. E-Nabız uygulamasının kullanıcı sayısı 20 milyonu aştı. E-Nabız uygulaması bir güncelleme aldı ve aldığı güncelleme ile beraber yeni özellikler kazandı. Bu yazımızda ise sizlere, uygulamaya gelen özellikler hakkında bilgi vereceğiz.

e-Nabız uygulaması güncelleme aldı ve gelen güncelleme ile beraber e-Devlet, Mobil İmza giriş ekranı özellikleri kullanıcılar ile buluştu. Ayrıca sorun yaşadığınız Aile Hekimi değişikliği özelliği uygulamaya güncelleme ile dahil oldu. E-Nabız uygulamasına nöbetçi eczane bilgisi de eklendi. Birçok vatandaşın yardımına koşan bu uygulama App Store’da da Tıp kategorisinde ilk sırada yerini aldı. 53 bin oy ve 4,6 puana sahip.

Google Play Store’da ise uygulama 27 bin kişi tarafından oylanmış ve 4,1 puana sahip. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu uygulama güncelleme ile beraber kendini daha da geliştiriyor.  Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz