LG Bello II, LG tarafından sunulan yeni ekonomik giriş seviyesi akıllı telefon olarak resmiyet kazandı. Böylece 2014 yılının ağustos ayında mobil dünyaya merhaba diyen LG L serisine yeni bir ürün eklenmiş oldu. Her ne kadar giriş seviyesinde konumlandırılsa da LG Bello II bazı özellikleri bakımından öne çıkabilecek yazılım yeteneklerine sahip.

LG Bello II Özellikleri

5 inçlik bir ekran büyüklüğü bulunan üründeki bu ekran 854×480 piksel çözünürlüğünde. 1.3 GHz frekansında işlem yapabilen dört çekirdekli işlemci kullanan LG Bello II, 1 GB RAM donanımı ile destekleniyor. Cihazdaki dahili depolama alanı 8 GB boyutunda. Bununla birlikte mikro SD kart yuvası yer alıyor ve halihazırdaki depolama alanı yükseltilebiliyor.

Arka bölümde yer alan ana kamera 8 MP ve ön bölümde yer alan ikinci kamera da 5 MP. Wi-Fi 802.11/b/g/n ile Bluetooth 4.0 yetenekleri ürünün öne çıkan kablosuz bağlantı özellikleri olarak karşımıza çıkıyor. LG Bello II bataryası 2540 mAh.

LG Bello II

Yazılım cephesine baktığımızda ilk olarak söyleyebileceğimiz, LG UX 4.0 arayüzünün yer alması. Ayrıca LG Bello II, Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemiyle kutudan çıkıyor. Cihazın çift SIM kart destekli modellerinin de piyasa sürülmesi beklenirken bu modellerin Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor. LG Bello II renk seçenekleri, beyaz, titan ve altın olmak üzere üç adet.

LG’nin üst seviye yeni akıllı telefonlarında yer alan ´Knock Code´ yazılımının yanı sıra ön bölümdeki özçekim kamerasında yer alan flaş desteği dikkat çekiyor.

LG Bello II Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG Bello II fiyatı henüz açıklanmadı. Bununla birlikte cihazın bu ay içinde Latin Amerika ülkelerinde satışa çıkacağı ve bu takvimi Avrupa ülkeleri ile Rusya’nın izleyeceği belirtildi. Bu da demek oluyor ki LG Bello II Türkiye çıkış tarihi tahmini olarak ağustos ayı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz