SEAT’ın performans arabası olan Cupra, Eylül 2019’da Otomobil fuarında elektrikli modeli ile tanıtılacak.

Volkswagen‘in bünyesi altında olan SEAT, çok önceden beri performans arabası olarak Cupra’yı farklı bir araç olarak dışarıya çıkardılar. SEAT adı altında gelen Cupra’nın performanslı araçları asfaltı ağlatmaya yetiyor. Geçtiğimiz günlerde bir video ile beraber Cupra, yeni görüntüler sızdırmıştı.

Cupra’nın paylaşmış olduğu videolardan sadece ön yüzü görünürken, karanlık bir odada olması biraz tuaf kaçmıştı. Ardından ise bir fotoğraf daha paylaşılarak Cupra’nın arka kısmı ortaya çıktı. Cupra’nın açıklamalarına göre yeni konsept tasarım resmen bir elektrikli araba diyebiliriz.

CUPRA, Tam Bir Performans Canavarı!

Cupra’nın yeni aracı ise, Volkswagen’in elektrikli araçlarından oluşmakta. Volkswagen açıklamalarında 2022 yılına dek 27 tane elektrikli araç üretimi yapacağını dile getirdi. Şimdilik elimizde sadece bu fotoğrafların olduğunu söyleyelim. Bu arada araç menzilinin daha fazla olması ve verimlilik için ön kısımda bir kaç hava deliğinin olacağı söylendi.

Cupra, aslında SEAT’ın performans arabası olarak çok uzun zamandır farklı bir marka olarak akıllarda yer alıyordu. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz