Tüm dünya genelinde otomobil tutkunlarının çok fazla olduğu kesin. Peki lüks otomobil denilince hepimiz böyle bir arkamıza yaslanıp ilk olarak Rolls-Royce düşünüyoruz. Şimdi ise elektrikli bir otomobil ile karşımıza çıkacakları söyleniyor. İşte elektrikli olarak gelmesi beklenen Rolls Royce hakkında tüm merak edilenler…

Rolls-Royce, sizlerinde hatırlayacağı gibi bundan bir kaç yıl önce elektrikli otomobil pazarına girmek için bazı ipuçlarını bir konsept video ile bizlere aktarmıştı. Ancak bunun çok kısa bir süre içerisinde gelmeyeceğini o zamanlar bile anlamıştık. Bunların ardından kısa süre önce elektrikli otomobilin test sürecinde olduğu öğrenildi.

Elektrikli Rolls Royce, şuan test ediliyor.

Rolls-Royce en yakında kaynaklardan sızdırılmış bilgiler neticesinde, elektrikle çalışan Rolls-Royce modeli için şuan test sürecinin başlamış olduğu öğrenildi. Gelen sızıntılara göre ikinci nesil Ghost modeli olarak gündemi sarsması beklenen modelin Ghost olmayacağı ise daha fazla dikkat çekiyor.

Rolls-Royce için üretimin 2020 yılında başlayacağı planlanırken, süper lüks bir model olacağı tartışılmaz bir konu olarak dikkatleri çekiyor.

Şuan için hiçbir sızıntıda Rolls-Royce hakkında elektrikli otomobil için bir fiyat veya model ismi hakkında bilgi verilmemiş. Bunun yanı sıra otomobilin tam olarak ne zaman satışa da çıkacağı bilinmiyor. Ancak fiyatı olsun kalitesi olsun, şarj süresi olsun ne olursa olsun, süper bir lüks otomobile yakışır şekilde olacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

Peki sizler Rolls-Royce elektrikli model olan otomobil hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz