İnternette gördüğünüz, hoşunuza giden videoları indirmek sizin için güvenli bir seçenek olacaktır çünkü sosyal medyada o video tekrar karşınıza çıkmayabilir. Burada size sosyal medya ağlarında gördüğünüz videoları nasıl indirebilirsiniz onu göstereceğiz.

Embedded videoları indirmenin birkaç yolu vardır ancak en basiti Firefox’u bilgisayarınızdaki ‘video downloadhelper’ eklentisiyle kullanmaktır. Bu eklenti aynı zamanda Chrome tarayıcısı içinde mevcuttur ancak Google Youtube’un sahibi olduğu için kullanıcıların Chrome’da indirilmesine izin vermez.

Bu yüzden videoları indirmek için Firefox’u kullanıyoruz. Öncelikle sağ üst köşede üst satıra tıklayıp Eklentiler’i açıyoruz. Sonra sayfanın üst kısmında bulunan Daha fazla eklenti bul kutusuna ‘video downloadhelper’ yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz. Çıkan sonuçlardan ‘video download helper’ı seçiyoruz ve Firefox’a ekliyoruz.

Şimdi indirmek istediğiniz videonun web sayfasına gidiyoruz ve sayfa yüklendiğinde üst çubukta bulunan ‘video downloadhelper’ yazısına tıklıyoruz. Görüntülenen videonun adını, indirmek istediğiniz kalite seçeneklerini göreceksiniz. Kalite ne kadar yüksek olursa indirme işlemi de o kadar uzun sürer. İstediğimiz çözünürlüğü seçiyoruz ve indirme işlemi başlamış bulunmakta. İşte bu kadar kolay!

İndirilen dosyalar ‘video downloadhelper’ klasöründe saklanacaktır. İndirilen videoda köşede bir QR kodu farkedeceksiniz ki bu sizin kullandığınız uygulamanın ücretsiz olduğunu göstermektedir. Premium’a yükseltmek istediğinizde ise 17$/18.50$/28.50$ gibi tek seferlik bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

ANDROID CİHAZINIZA EMBEDDED VİDEOLAR NASIL İNDİRİLİR?

Google Play Store’da indirmek istediğiniz videolar için birçok çeşitli uygulama vardır. En popüler olanlardan biri Video Downloader by InShot Inc.’dir. ücretsizdir ve kullanımı kolaydır. İndirilen dosyalar galerinizde mevcut olacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz