Sizlerinde hatırlayacağı gibi, Deli mi Ne olayında Ali Abdülselam Yılmaz ile beraber 2 Youtuber daha göz altına alınmış ve serbest bırakılmıştı. Bu Youtuber’lardan Emre Durmuş ve Furkan Yaman’da sosyal hesapları üzerinden açıklamalardan kaçmadılar.. İşte detaylar…

Kısa süre önce Süper Kupa finalinde, Türkiye’de tanınan Youtuber Deli mi ne? kanalı sahibi Ali Abdülselam Yılmaz sahaya atlamıştı. Bu olaydan sonra Youtuber ve arkadaşlarının göz altına alındığını sizlere anlatmıştık. Tüm bu yaşananlardan sonra Emre durmuş ve Furkan Yaman için yurt dışı yasağı getirilmişti.

Emre Durmuş’a yurt dışı yasağı kararı!

Emre Durmuş’un yaptığı açıklama ise şöyle:

Selamlar herkese,

Maçta yaşanan olayda sadece orada bulunup anın heyecanına kapılarak paylaşım yaptığım için hayallerim ve mesleğim olumsuz etkilendi. Her şey çok spontane ilerledi. Hiçbir şekilde alakam olmayan bir nedenden dolayı yaşananların bu noktaya gelmesine çok üzülüyorum. Bu olaydan olumsuz etkilenen herkesten özür dilerim. Ben yine de hayallerimi gerçekleştirmeye devam etmek için elimden geleni yapacağım. Güzel içeriklerle görüşmek üzere!

Sevgiler

Furkan Yaman, olaylara YouTube kanalından açıklama yapma gereği duydu!

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz