Çevrimiçi sunumun bir parçası olarak Huawei, yalnızca Huawei P40 hattının amiral gemileri tarafından değil , aynı zamanda ilgili diğer Huawei ve Honor akıllı telefonlar tarafından da alınacak

EMUI 10.1 ürün yazılımını gösterdi . EMUI 10.1, yüz tanıma algoritmaları ve 1080p çözünürlük desteği kullanan MeeTime video görüşmesi uygulamasını içerir. MeeTime ilk etapta Google Duo’ya bir alternatif olacak.

Huawei Share’in işlevi güncellenecek – cihazları birbirine bağlamak ve dosyaları aktarmak veya ekranı paylaşmak için senkronize etmek mümkün olacaktır. Örneğin, kişisel bir bilgisayar mobil video görüşmeleri için kullanılabilir.

EMUI 10.1 için, akıllı ev cihazlarıyla etkileşime girebileceğiniz yeni konular ve “Birden Çok Cihaz için Kontrol Paneli” sağlanmıştır. Diğer şeylerin yanı sıra, EMUI 10.1, Celia’nın tescilli baş asistanını da içerecek – kullanıcı sorularını cevaplayabilecek ve günlük yaşamda her şekilde ona yardımcı olacak.

Şirket yakın gelecekte EMUI 10.1 yol haritasını bildirecektir. Daha önce, Huawei zaten yeni ürün yazılımı alacak akıllı telefonların bir listesini adlandırmıştı .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz