Pandemiden ötürü herkes evlerine kapandı ve herkes normal yaşamından uzaklaştı. Herkes işlerini evden yürütmeye başladı. Bunun yanı sıra evde yapacak pek bir şeyi olmayan insanlarda bilgisayar oyunlarına merak sardı. 2020’de başlayan bu merak 2021’de de devam ediyor. Sizler için 2021’in en çok oynanan oyunlarını bir araya getirdik!

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Steam'de İndirimde! | Gamerozzi

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Tamamen gerçek dünyadaki terörle mücadeleden ilham alınmış bir oyun. Metacritic’de 79 puana sahip olan oyun yine Steam’e ait listede en çok oyuncuya sahip olan oyunlar arasında yer alıyor.
Versiyonlarına göre fiyatı değişiklik gösteren oyunun temelde fiyatı 89 TL.

Counter-Strike: Global Offensive on Steam

Counter-Strike: Global Offensive
Senelerdir zirvedeki yerini kaybetmeyen oyun, 2021’de de sırasını korumayı başarıyor. Oyun aynı zamanda Steam’de de mevcut. Ücretsiz olarak oynayabilirsiniz ancak yükseltme paketine sahip olmak isterseniz 77.50 TL ücret ödemeniz gerek.

Dota 2
2021’de gözde olan oyunlardan biri olan Dota 2’de, oyuncular seçtiği kahramanlarla düşmanlarını öldürür ve böylece altın kazanırlar. Bir oyunda her kahramandan yalnızca bir tane yer alıyor. Oyunu oynadıkça ne kadar sürükleyici olduğu sizde farkedeceksiniz.

GTA 5
Yılların oyunu olan bu oyun en fazla oyuncu sayısına sahip oyunlardan biri arasında. Heyecan verici görevleriyle ister çevrimiçi ister çevrimdışı oynayın. Sizin keyfiniz nasıl isterse!

VALORANT: Riot Games'in 5'e 5, karakter tabanlı, taktiksel nişancılık oyunu

Valorant
Riot Games yapımı olan ve stratejik bir oyun olan Valorant, oldukça ilgi görmekte. FPS türündeki önemli oyun oldukça keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir oyun. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Rust on Steam

Rust
İngiliz menşeili olan bu oyunda hammadde toplayarak ilk olarak kendi yerleşkenizi oluşturmanız gerekiyor. Sonrasında ise ilkel silahlardan (olan balta, arbelet gibi) başlayarak, geliştikçe otomatik silahlara sahip oluyor, oyuncu ve botlar ile savaşabiliyorsunuz.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk Steam’in çöküşüne neden olsa da 2021’de ilgi gören oyunlar arasında yerini almayı başarıyor. Cyberpunk rol yapma oyun türündeki büyük bir evrene sahip olan bir video oyunudur. 10 Aralık 2020 tarihinde birçok platformda satışa sunulan popüler Cyberpunk 2077, başarılı grafikleri ve konusuyla oyuncuların en sevdikleri arasında.

Amoung Us
2020’nin sonlarında doğru ilgi gören bu oyun en fazla 10 en az 4 kişiyle oynanıyor. Uzay konseptli oyunda amaç ekibin içindeki haini bulmak. Keyif eren bu oyun yalnızca 10.50 TL.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz