Hergün ne kadar yürüyüş yapıyorsunuz bunu sayıyor musunuz? Bunun için mobil platformlarda adım sayar ve kalori hesaplama uygulamaları bulunuyor. Bizler de sizler için adım sayar uygulamalarını listeledik. İşte detaylar…

Günlük hayatımızda hareket etmek oldukça önem taşıyor. Egzersiz ve sağlık adına yaşam kalitemizi arttırmak ve daha dinamik ile enerjik olmak için spor yapmalıyız. Bunun en basit yolu ise yürümek oluyor. Bizlerde yürüyerek spor yapanlar için adım sayar uygulamalarını listeliyoruz.

Adım Sayar Uygulamaları

Adımlarınızı sayarken bataryalarınızı çok fazla kullanmayan uygulamayı en başa alıyorum. Böylelikle yürümenizi ve kaloriniz gibi hatta içilen suyu da takip edebilirsiniz. Genel performans grafiği de sunduğunu belirtelim. Kişisel bilgilerinizi girmeniz halinde görüntüye önem verenler için de şık bir arayüzü olduğunu belirtelim.

StepsApp Adım Sayar

Çok kullanışlı ve güvenilir raporlar sunan bu uygulama ile listemize başlayalım. StepApps kolay bir uygulama olarak adımlarınızı sayıyor. Sade ve çık bir kullanım sunan uygulama adımların yanı sıra kalori sayar özelliği de bulunmakta. Ana ekranınıza da widget getirebilir ve 11 farklı dilde kullanabilirsiniz.

Adımsayar Yürüyüş Sayma ve Kalori Sayacı

Çok basit bir uygulama olarak mağazada karşımıza çıkıyor. Adım sayar ve mesafe ölçer özellikleri ve işlevsel kısmı bulunmaktadır. Rota kaydederseniz size yürüme adımlarınızı ve kaç adım attığınızı kilo kaybınızı da gösteriyor. Doğru sonuçlar verdiğini belirtelim.

Noom Walk

Bu uygulama da az yer kaplıyor ve batarya tüketmeyen bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Gün içerisinde adım ve kalori hedefinizi belirlemeniz halinde size düzgün rapor veriyor. Ücretsiz olarak geliyor ve profil girişi yaparak diğer insanlarla da etkileşim kurabiliyorsunuz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz