En İyi Android Akıllı Saatler 

Smartwatch’ları bulmak Android‘de çok zor olabilir, özellikle de birçok seçenek var. Bileğinize uygun bir smartwatch bulmaya çalışıyorsanız, bunlar satın alabileceğiniz en iyi Android akıllı saatler.

EN İYİ ANDROID AKILLI SAATLER – Ocak 2019

Fossil Sport

Uygun fiyatlı, eksiksiz bir pakette en son yonga seti

Uzun bir süredir, hemen hemen her Wear OS sürümü bir yerde tökezledi ve son zamanlarda, bu en son yonga setinin eksikliği ile oldu. Yeni Fossil Sport olsa da, herhangi bir bariz uyarılar olmadan tavsiye edilebilecek bir Wear OS watch nihayet var gibi görünüyor.

Fossil Sport, sırasıyla 18 mm ve 20 mm bantlarla 41 mm ve 43 mm olmak üzere iki boyutta geliyor. Bu saatin merkezinde, yerleşik pilden daha iyi performans ve daha iyi dayanıklılık vaat eden bir Snapdragon Wear 3100 bulacaksınız. Fossil, normal kullanım koşullarında, pil tasarrufu modlarıyla birlikte Spor dışında “24 saat” olduğunu iddia ediyor, temel işlevlerde 2 güne kadar kullanımla her bit gücünüzü tamamen tüketmenize izin veriyor.

Yeni yonga setinin yanı sıra, Fossil Sport bir OLED ekran, 5ATM su geçirmezlik, hafif bir tasarım, NFC, GPS ve kalp atış hızı monitörü sunuyor. Wear OS gemide ve kutudan çıkan Spotify, önceden yüklenmiştir.

Neden şimdi satın alabileceğiniz en iyi Android smartwatch:

Basitçe söylemek gerekirse, Fossil Sport’u, genel paketi nedeniyle Android akıllı saatlerinde en iyinin en iyisidir. İstediğiniz her özelliği veya aradığınız pil ömrünü elde edemeyebilirsiniz , ancak Sport hemen hemen her şeyde iyidir.

Temelde tek bir uygulamaya sahip herhangi bir Android telefon ile iyi bir şekilde senkronize olur, çok sayıda uygulama ve izleme yüzeyi ekosistemine erişebilir ve önyüklemesi uygundur. Çoğu insan için en iyi Android akıllı saattir.

 

Samsung Galaxy Watch

Alabileceğiniz en iyi saatlerden, sadece Google’ın hizmetlerinden yoksun

Başta Android olmasa da, Samsung Galaxy Watch muhtemelen bir Android cihaz için satın alabileceğiniz en iyi akıllı saat. Samsung, birkaç yıldır Tizen tabanlı akıllı saatler üretiyor ve Galaxy Watch ile şirket, hattını oldukça geliştirdi.

Galaxy Watch, 42mm ve 46mm olmak üzere iki boyutta geliyor. Her ikisinde de parlak ve güzel bir OLED ekran, Samsung işlemcisi, Tizen, isteğe bağlı LTE ve daha fazlasını elde edersiniz.

Bu saatler ayrıca 5ATM su geçirmezlik, Samsung Pay için NFC, GPS ve daha iyi dayanıklılık için Corning DX + Glass’a sahiptir. Navigasyon için kişisel olarak bir smartwatch ile arabirimin en sevdiğim yolu olan dönen bir çerçeve de var.

Tizen ayrıca egzersiz programlarını, yüzmeleri ve daha fazlasını izlemek için sağlık uygulamalarıyla doludur. Bildirimler de mükemmel ve Samsung’un Spotify dahil bazı büyük uygulama geliştiricileriyle ortaklıkları var.

Neden çoğu Android kullanıcısı için en iyi smartwatch:

Galaxy Watch neden en iyi önerilerimizden biri? Tizen, tüm Google hizmetlerini desteklemediğinden ve eşleştirme süreci bir kabus olduğu için, bu yazılım gelmiyor. Aşağı indiği şey genel deneyimdir. Galaxy Watch’ın kullanıcı arayüzü temiz, gezinmesi kolay ve bildirimleri iyi ele alıyor.

Daha da iyisi, kullanım ve modele bağlı olarak tek bir şarjla 4 ila 6 gün arasında bir kullanım alabileceğinizi görünce günlük olarak şarj ile uğraşmanız gerekmez. Önemli bir not, Samsung cihazlarla daha iyi çalıştığı, ancak Android telefonların çoğunda sorunsuz çalışacağı yönünde.

Mobvoi Ticwatch Pro

En İyi Aşınma İşletim Sistemi pil ömrü, ancak daha eski bir yonga üzerinde

Çoğu Wear OS akıllı saatinin en büyük olumsuz tarafı pil ömrüdür. Çoğu zaman hayal kırıklığı yaratabilirler. Ancak Mobvoi , Ticwatch Pro ile altın madeni buldu ve Wear OS akıllı saatinde bulabileceğiniz en iyi pil ömrüne sahip.

Kaputun altında, Mobvoi Ticwatch Pro oldukça tipik bir cihazdır. Qualcomm’un Snapdragon Wear 2100 yonga seti, Wear OS kullanıyor ve standart 46mm kasa boyutuna sahip. Bu durum öncelikle, metal kısımları yukarı ve deri / silikon bandı olan plastikten yapılmıştır.

Onu ayıran şey, yine de, çift ekran teknolojisi. Bununla, tipik Wear OS görevleri, bildirimleri ve izleme yüzeyleri için standart bir OLED ekrana sahip olacaksınız. Saatiniz rölantide olduğunda, saat / tarih ve adımlarınızı göstermek için düşük güçlü bir ekran açılır. Bu, Ticwatch Pro’ya 2 günlük pil ömrünü kolayca veren, muazzam miktarda güç tasarrufu sağlar.

Neden en iyi Android akıllı saatlerinden biri:

Basitçe söylemek gerekirse, pil ömrü için Mobvoi Ticwatch Pro’yu satın almalısınız. Tasarım güzel, performans sağlam ve hepsi uygun fiyatlı bir pakette geliyor, ancak gerçekten batarya ömrüne bağlı. Mobvoi’nin akıllı ekran teknolojisi sayesinde, bu saatten iki günlük normal kullanım süresini kolayca ve “Temel Mod” ile kolayca çekebilirsiniz. Bileğinizde Google uygulamalarına ihtiyacınız varsa ve iki günden daha az bir süre istemiyorsanız, Ticwatch Pro gerçekten tek seçeneğinizdir(şimdilik).

DİĞER MÜKEMMEL ANDROID AKILLI SAATLER

Skagen Falster 2

Wear OS donanımının yıldız olmasının bir nedeni de, birçok büyük saat markasının Google platformuyla ortaklık yapmış olmasıdır. Buna Danimarkalı marka Skagen de (Fosil Grubunun bir parçası) dahildir. İlk izlediği Skagen Falster birkaç alanda düştü, Skagen Falster 2 oldukça sağlam bir smartwatch.

Skagen Falster 2’yi edinmenin en büyük nedenleri saatin tasarımını ve boyutunu içeriyor. Bu listedeki çoğu Wear OS saatinin büyük ve hacimli olduğu yerlerde, Falster 2 küçük ve zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Fossil’in plastik bir alt takım ve manyetik şarj pimlerini içeren 4. nesil tasarımına sahiptir, ancak saatin kasası 40 mm çapında ve 11 mm kalınlığında paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Muhtemelen bazı kullanıcılar için hala biraz büyük olabilir, ama kız arkadaşımın bileği bile bu saati hiç sorun çıkarmadan taşıyor.

Skagen Falster 2 ayrıca bir OLED ekrana, 3ATM su / toz direncine, NFC, GPS, döner bir düğme, kalp atış hızı sensörü, 20 mm bantlara ve çeşitli varyantlara sahiptir. Renkler siyah, gümüş ve gül altını içerir ve deri, silikon veya metal örgü bantları arasından seçim yapabilirsiniz. Pil ömrü genellikle bir gündür. Fiyat 275 $ ‘dan başlar ve modele bağlı olarak artar.

Mobvoi Ticwatch C2

Mobvoi, Wear OS kullanıcıları için en iyi seçeneklerden bazılarına sahiptir ve Ticwatch C2 sadece en iyi şekilde olabilir.

Adına ilham veren klasik bir tasarıma sahip olan bu 42mm saat, diğer Ticwatch’lerin sunamayacağı bir görünüm sunuyor. Çoğunlukla paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve yanlarında biri tamamen özelleştirilebilir iki düğme vardır. 400mAh bataryanın suyunu almak için iğneli manyetik bir şarj yuvası bulacaksınız ve her şarj 1-2 gündür. Kendi kullanımımda, Ticwatch Pro dışında, bu cihazın tam iki günde sadece utangaç olan tüm Wear OS saatlerinin en iyi pil ömrüne sahip olduğunu buldum.

Ticwatch C2’deki paketi tamamlayarak bir Snapdragon Wear 2100 yonga seti, 3ATM su / toz direnci, NFC, GPS, kalp atış hızı sensörü, 20 mm bantlar ve üç renk var. Saatin siyah ve gümüş versiyonları aynı, ancak gül altın varyantı biraz daha küçük ve 18mm bantları var. Sadece 199 $ ‘a, şu an mevcut en iyi değerlerden biri.

Fossil Q 4. Nesil

Fossil, Wear OS’de muhtemelen en büyük isimdir ve dördüncü nesil ürünleri oldukça mükemmeldir. Q Explorist ve Q Venture tasarımları harika görünüyor ve sağlam bantlarla geliyor. Ayrıca OLED ekranlar, manyetik şarj, kalp atış hızı sensörleri, GPS, NFC, navigasyon için döndürme düğmeleri, “yüzmeye dayanıklı” 3ATM su / toz direnci ve daha pek çok özellik sunar.

Ne yazık ki, bu ürünlerin çoğunluğu Snapdragon Wear 2100 yonga seti tarafından da desteklenmektedir. Bu mutlaka onlardan tamamen kaçınmanız gerektiği anlamına gelmez, ancak bu bir anlık dikkat etmeye değer. Bu saatlerde yaklaşık bir gün pil ömrü alacaksınız.

Şahsen, özellikle Fossil Q Explorist HR’yi kullanmaktan zevk aldım. 45 mm paslanmaz çelik kasası, 1,4 inç OLED ekranı, döner düğmesi ve stilime oldukça uygun bir tasarımı var.

Daha büyük bir saat, küçük bileklerin uygulanması gerekmiyor, ancak 255 $ için eski çiplere rağmen sağlam bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Daha küçük bir bileğe sahip olanlar için Q Venture HR, muhtemelen daha iyi bir seçenek.

Misfit Vapor 2

Orijinal dokunmatik akıllı saati orijinalinde Wear OS kullanmayacakken, Misfit Vapor 2 kolayca bugün en iyi Android akıllı saatlerinden biri. Fitnes odağını sağlam donanım, çoklu boyut seçenekleri ve temiz ve çok yönlü bir tasarımla birleştirir.

Misfit Vapor 2, bir spor kıyafetli ilk Wear OS saatidir. Bu amaçla, 5ATM suya ve toza dayanıklıdır, havuzda güvenli olmasını sağlar, izleme çalışmaları için dahili GPS ve ayrıca bir kalp atış hızı monitörü. Bunun dışında NFC, manyetik şarj cihazı, pil ömrü ve Wear OS de var. Ayrıca, gelişmiş navigasyon için döner bir güç düğmesi alırsınız.

Misfit, bu sefer iki boyutta da sunuyor. Vapor 2, 41 mm ve 46 mm boyutlarında gelir ve daha küçük olan 1.19 inç OLED ekran ve daha büyük 1.39 inç OLED ekran sunar. Siyah, gümüş ve gül altın renk yolları da seçilebilecek çok sayıda bantla sunulmaktadır. Kaputun altında Snapdragon Wear 2100 yonga seti var ve fiyatlandırma 249 dolardan başlıyor.

Samsung Gear Sport

Neredeyse bir yaşında olabilir, ancak Samsung Gear Sport hala bir Android cihaz için satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biri. Büyük kardeşi Galaxy Watch gibi, Gear Sport da Samsung’un şirket içi Tizen işletim sistemi ile birlikte gelen tüm özelliklere sahip.

Samsung Gear Sport, 1.2 inçlik AMOLED ekrana, döner çerçeveye, yan tarafta düğmelere, Samsung Pay NFC’ye, dahili GPS’e ve 5ATM su / toz direncine sahip. Samsung, tümleşik kablosuz şarjla birlikte 43 mm saatten gün boyu pil ömrü vaat ediyor.

Gear Sport ayrıca eşleşen silikon bantlarla siyah ve mavi renklerde geliyor. Perakende fiyatlandırması çok yüksek bir fiyatla 279 $ ‘dır, ancak genellikle 200 $’ a kadar düşük bir fiyat bulamazsınız.

Fitbit Versa

Uygun bir smartwatch için akla gelen ilk isim Fitbit olmayabilir, ancak geçen yıl giyilebilir şirket gerçekten oyununu hızlandırdı. En son, bu Fitbit Versa ile sonuçlandı. Bu kompakt smartwatch Android veya iOS ile çalışır ve 199 $ fiyat etiketi için masaya çok şey getiriyor.

Cihaz, metalden yapılmış hafif bir çerçeve ile 1.34 inç dikdörtgen ekrana sahip. Versa, Google’ın Wear OS’i kullanmak yerine, daha iyi bildirim yönetimi, yeni uygulamalar ve gelişmiş egzersiz takibi de dahil olmak üzere, İyonik’in piyasaya sürülmesinden bu yana iyileştirmeler sunan Fitbit’in en son giyilebilir işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Versa, orada bulunan en özellikli akıllı saat olmayabilir, ancak özellikle egzersiz yaparken dikkat edilmesi gereken birçok kişi için daha iyi seçeneklerden biri olacak. Baz model için fiyatlandırma 199 $ ‘dan başlıyor, mobil ödemeler için NFC ile 229 $ seçeneği de mevcut.

Mobvoi Ticwatch E / S

Wear OS ekosisteminin çoğunluğu şu anda 250 dolar ve üstü maliyete sahip saatlerden oluşuyor. Mobvoi, sadece 159 dolardan başlayan Ticwatch E ve Ticwatch S ile devreye giriyor.

Ticwatch E tamamen plastikten imal edilmiştir, ancak kesinlikle siyah, beyaz veya sarı olan 3 renginin hiçbirinde kötü görünümlü bir giyilebilir değildir. Bileğinizde, E 44 mm çapındadır, ancak daha küçük bileklerde oldukça iyi görünmektedir.

Teknik özelliklere gelince, 1.4 inç 400 × 400 OLED ekrana, MTK MT2601 çift çekirdekli işlemciye, 512 MB RAM’e, 4 GB depolama alanına ve IP67 su / toz direncine sahipsiniz. Çalışan işletim sistemi Wear ve 300 mAh batarya ile, bir günlük pil ömrü için sorun yaşamayacaksınız. Hepsi bana sadece 159 dolara geliyor, bu da bana sorarsanız oldukça makul bir bedel.

Alternatif olarak, Mobvoi’nin Ticwatch S‘si E ile aynı faydaları sunar, ancak daha sportif bir tasarıma sahiptir. Ticwatch S 45mm’de geliyor ve 13mm kalınlığında biraz tıknaz. İçerisinde, bant ömrü sayesinde tam gün pil ömrü, kalp atış hızı monitörü ve dahili GPS için 300mAh pil bulunur.

Ticwatch S ayrıca 400 × 400, MTK MT2601 çift çekirdekli işlemci, 512 MB RAM, 4 GB depolama ve tabii ki Wear OS’de 1.4 inç OLED ekrana sahip. Ticwatch S için perakende fiyat 199 ABD doları.

Huawei Watch 2

Huawei, en sevilen Wear saatlerini orijinal Huawei Saatiyle birlikte gün içinde inşa etti. Halefi bununla yetinmiyor olsa da, yine de sağlam bir Wear OS saati.

Huawei Watch 2 ve Huawei Watch 2 Classic, 1,2 inçlik AMOLED ekran, Snapdragon 2100 işlemci ve 420mAh pil ile tanıdık özellikler sunuyor. Ayrıca her cihazda 768 MB RAM ve 4 GB depolama alanı vardır.

Her iki akıllı kol da standart modelde 20 mm, Klasik modelde 22 mm bant ile uyumlu 45 mm kasaya sahiptir. Her ikisi de, navigasyon ve Android Pay gibi uygulama işlevlerine erişim için Huawei’nin NFC dahil olduğu gibi iki düğme içeriyor.

Huawei Watch 2’de fiyatlandırma, satıcıya göre ve satın aldığınızda değişebilir, ancak genellikle 225 ile 259 $ arasında değişir. Diğer yandan, Huawei Watch 2 Classic, 299 $ ‘a yakın bir tasarıma ve deri bandına mal oluyor.

Montblanc Summit 2

Snapdragon Wear 3100 yonga setinin açıklanmasına rağmen, bu listedeki saatlerin çoğunun hala 2100 çalıştığını farketmiş olabilirsiniz. Snapdragon Wear 3100’ü çalıştıran ilk Wear OS izle, aslında Montblanc Summit 2 idi. Bugün satın alabileceğiniz en iyi, en kaliteli saatler, ancak çok pahalıya mal oluyor.

Montblanc birinci sınıf bir saat markasıdır ve Wear OS saatleri, analog seçeneklerinde olduğu gibi oldukça kuruşa mal olur. Summit 2’nin maliyeti 995 dolardı ve bunun için 42 mm’lik bir kasaya, safir kristal kaplı 1.2 inçlik AMOLED ekrana, 22 mm’lik değiştirilebilir bantlara ve yandaki dönen bir taç düğmesine sahip olursunuz.

Snapdragon Wear 3100, bu saatteki en ağır özelliklerden biri değil; 1GB RAM ve 8GB depolama alanı bulunuyor ve bu da diğerlerinin çoğunun iki katı.

Ayrıca Google Pay NFC, GPS, kalp atış hızı monitörü, manyetik şarj ve şarjdan 4-5 gün kullanım için özel modlar var. Normal kullanımda, yine de bir günlük pil ömrüne bakıyorsunuz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz