3. parti programlar artık akıllı telefonların vazgeçilmezi haline geldiler. Dahili bünyelerindeki özellikler ve detaylar hiç kimseye yeterli gelmiyor. Kaldı ki artık direkt iletişimi ve temel düzeyde interneti kullanmak için bile hazır kitler bulunuyor. İnsanlar bunları online sanal marketlerden rahatlıkla indirilebiliyor. Halihazırda binlerce uygulamanın ücretsiz olması da yine tercih sebeplerinden birisi. Uygulama içi satın alma gibi çeşitli varyasyonları olsa da temel düzeyde herhangi bir şey istenmiyor. Yine aynı şey oyunlarda da geçerli. Telefonun kendi oyunları basit kaçıyor ve insanlar birçok kişinin oynadığı güncel, online yazılımları istiyorlar. Geliştiriciler de bu talebin farkında olup her kitleye özel ürünler üretiyor. Tabii ki eğlenceli zaman geçirip keyif almak isteyenler kadar internetten iletişim kurmak, geçmişin tabiri ile chat yapmak isteyenler de var. Rehberinizde kayıtlı kişilere WhatsApp üzerinden yazılabilirken yeni insanlarla tanışmak istediğinizde önünüze onlarca seçenek çıkabiliyor. Arkadaşlık uygulamaları arasından en popülerlerini hazırladığımız listeye koyduk. Sizeler de Android tabanlı akıllı bir sisteme sahipseniz bunları rahatlıkla indirebilirsiniz.

Android’deki En İyi Arkadaşlık Uygulamaları

Android işletim sisteminin uygulama marketi üzerinden arkadaşlık için istediğiniz ürünleri indirebilirsiniz. Google Play Store‘daki yazılımları aynı zamanda çoğunlukla ücret ödenmeden edinilebiliyorsunuz. Site olarak hayatına başlayıp sonrasında uygulamasının çıkartıldığı çöpçatanlık platformları da listemize dahil edildi.

tango

Tango

Şu sıralar moda olan uygulamalardan birisi Tango. Rekabet ettiği diğer isimlerin aksine popülerlik ivmesini her geçen gün arttırıyor.

[appbox googleplay com.sgiggle.production]

tinder

Tinder

Eğer bölge bazlı bir arama yapıyorsanız tercih edebilirsiniz. Çünkü uygulama içerisinde kilometre mesafesini belirleyerek kullananları bulabiliyorsunuz. Eğer önünüze gelen profili beğenirseniz bunu uygulamadaki seçeneklerle belirtip sağa kaydırıyorsunuz. Sonrasında profildeki kişi de sizi beğenip aynı işlemi uygulamışsa match oluyorsunuz yani eşleşiyorsunuz ve mesajlaşmaya başlıyorsunuz.

[appbox googleplay com.tinder]

happn

Happn

Happn da yine en fazla tercih edilenelerden birisi. Mobil platformlar için hazırlanmış arkadaşlık ürünlerinin arasında basit arayüzü sayesinde de rahat bir kullanım sunuyor.

[appbox googleplay com.ftw_and_co.happn]

badoo

Badoo – Yeni İnsanlarla Tanış

Öncelikle bir web sitesi olarak hayatımıza girmişti Badoo. Zamanla kendisini diğerleri gibi akıllı telefonlara attı. Geçtiğimiz yıllarda mobil oranı azken artışı gözleyen geliştiriciler Android uygulamasını çıkartarak kitleyi genişletti.

[appbox googleplay com.badoo.mobile]

siberalem

Siberalem

Bir diğer hayatına önce web sitesi olarak başlamış uygulama daha. Çöpçatanlık siteleri arasında ilk olma özelliğini taşımasından dolayı uzun yıllık kullanıcılara ve özel bir kesime hitap ediyor. Geçmişe baktığımız zaman siberalem.com üzerinden ilişki başlatan, sevgili olan hatta evlenen insanları dahi görmüştük. Sanal dünyanın telefon ürünü olma yolunda atılan adımla da daha fazla insanın seçtiği bir arkadaşlık uygulaması oldu.

[appbox googleplay com.workbench.siberalem]

Arkadaşlık uygulamalarının arasından sizler için revaçtaki ürünleri sıralamış olduk. Bunların hepsini yükleyebileceğiniz gibi sadece birkaç tanesini indirerek de birçok kişi ile tanışabilirsiniz. Ayrıca yaptığımız sıralama herhangi birinci, ikinci, üçüncü gibi bir ifade taşımıyor. Sıralamamızdan aradığınız özelliklere ve detaylara göre uygulama tercih yapabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz