Başta beyaz yakalı çalışanlar olmak üzere neredeyse herkes sporu gündelik yaşamına dahil etmek istemekte ancak bunun için önemli adım atsalar bile nihayetinde bırakma durumunda kalıyorlar. Bunun pek çok farklı parametresi bulunsa da ilk ve en önemli sebebi belirli bir progragramda, periyodizasyonda çalışmamaktır. Beslenme ile takviye edildiği taktirde üç beş aylık fitness dahi sizilere amacınıza göre kilo verme, kas yapma, yağ oranını düşürme imkanları sunuyor. Başlanan ilk günden itibaren programınıza var ve programa göre çalışıp besleniyorsanız sonucunun çok yakın olduğunu söyleyebiliriz. En azından hedefiniz vardır, onun üzerine yoğunlaştığınızı katettiğiniz yolun farkındasınızdır. Diğer türlü amacınıza uygun spor yapıp yapmadığınızı da bilemeyip daha kötüsü vücut yapınıza, beslenme tarzınıza uymayan antrenmanlarla sakatlanabilirsiniz. İnsanlar bu tarz problemleri aşabilmek için spor salonlarındaki veya internetteki hocalardan, personel trainerlardan destek alıyor. Doğru bir yaklaşım olduğunu söylesek de herkesin hocalara verecek parası olmayabilir. Bu nedenle yardım alabileceğiniz, hangi fitness sporunun size nasıl katkı verebileceğinizi öğrenmeniz için programlamacılar en azından temel düzeyde ve orta düzeye yakın bilgilerin, kaynakların, programların bulundukları yazılımlar geliştirdiler.

Akıllı telefonlara yüklenebilen 3. parti programlar cihazlardaki dahili özellikerden fazlasını sunarak gündelik yaşamımızdaki bir sürü problemi dakikalar içinde hallediyor. Yine sadece işlem yapma amacı ile değil basit hesaplamalar, notlar da saklayabiliyoruz. Sporu seven ve nereden başlayacağını bilmeyen kişilere ise Android platformunu tercih edecen telefon modellerinde indirilebilecek kilo verme, yağ verme, spor uygulamaları tavsiyelerimiz olacak.

Android’deki En İyi Kilo Verme Uygulamaları

Mobil işletim sisteminin online sanal marketi bildiğiniz gibi Google Play Store. Söz ettiğimiz spor konusunda onlarca alternatif bulabilirsiniz ancak hangisinin amacınıza ve size uygun olduğunu anlamanız için yeni başlayanlar kategorisinde öne çıkan en iyi uygulamaları listeye koyduk. Çeşitli programlar ve yöntemler bulabileceğiniz yazılımların açıklamalarını okuyup dilediğinizi indirebilirsiniz.

30-gunluk-zorlu-fitness-gorevi

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi

Sporu hepimiz sağlıklı olmak ve fit vücuda ulaşmak için yapıyoruz. Başlangıcı sağlam attığımızda gerisi de gelecektir. Bu nedenle alacağınız yardımın kalitesi çok önemli. Canlı video kılavuzu sayesinde hareketleri doğru şekilde yapıp en iyi verimi alacaksınız. Böylece hiçbir şekilde boşa çaba sarf etmeyeceksiniz. Vücudunuzu spora hazırlayan ve alıştıran görevli uygulamada her bölgeniz için ayrı ayrı spesifik, özel yöntemler bulunuyor.

[appbox googleplay com.popularapp.thirtydayfitnesschallenge]

fitness-coach

Fitness Coach

Fitness alanındaki profesyonellerden birebir eğitim almaya kalktığınızda ciddi meblağları gözden çıkarmanız gerekiyor. Muhtemelen sizler de bütçenizi çok sarsmayacak bir yol aramaktasınız. Coach yazılımı sayesinde hiçbir ücret ödemeden fitness uzmanlarından programlar alabilecek, kaslarınızı nasıl çalıştıracağınızı öğrenebileceksiniz.

[appbox googleplay fitness.fitprosport]

butun-vucut-egzersizleri

Bütün Vücut Egzersizleri

Genelde yağ vermek kilo vermek isteyenler koşu bantlarında, bisikletlerde saatleriniz harcamaktalar. İstedikleri fit vücudu elde etmeleri de bu kadar kolay değil. Çünkü tüm vücudunuza egzersizleri uygulamazsanız sonucunda hayalleri süsleyen vücut ortaya çıkmayabilir. Üründeki yöntemleri uygulayarak bedeninizdeki her noktayı tek tek çalıştıracaksınız.

[appbox googleplay com.insplisity.ultimatefullbodyworkouts]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz