Günümüzde insanlar yaşadıkları her an kendilerine bir şey katacak yatırım araçları aramaktalar. Örneğin boş vakitlerinde dahi severek yapacakları işleyişleri uzun vadede kendilerine katkı bulunacak tercihlere göre sıralıyorlar. Bu şekilde hem eğlenceli vakit geçirilirken hem de kişisel gelişim noktasında aşamalar katedilebiliyor. Profesyonel hayatı göz önünde tuttuğumuzda insanlar sadece teknik anlamda üretimi gerçekleştirip hizmeti sunmak işlevlerini yerine getirseler bile ekstra özellikleri ile öne çıkmayı planlıyor. Neticede beyaz yakalı ismini verdiğimiz beyin gücünu kullanarak çalışan kişiler muhtelif detaylara sahip olduklarında benzerlerinden farklılaşabiliyor. Bu sayede de gerek iş hayatlarında gerek özel hayatlarında pozitif dönüş alabiliyor. Teknolojinin son 10 20 yıllık periyotta gösterdiği gelişme de düşünüldüğünde karaktere ve fiziksel özelliklere uygun aktiviteler iktisadi ve sosyal manada insanlara fayda sağlamakta. Bilgi akışının hızlandığı, yeni tekniklerin kolaylıka herkese yayıldığı platform denince de akla elbette internet geliyor. Kullanıcılar buradan etkileşime geçerek bilgilerini, kültürlerini, tecrübeleri aktarabiliyor ve devamında uzun yıllar sonucunde elde edilebilecek deneyim kısa zaman içerisinde ediniliyor. Keza beyin jimnastiği yaptıran, hafıza güçlendirme metotları, zeka puzzle oyunları her şeyi not edip cihazlardan yaptığımız işlemler nedeni ile yavaşlayan hafızayı tekrar canlandırıyor.

Akıllı telefon adını verdiğimiz ve cep telefonu ile amiyane tabirle artık alakası kalmayan cihaz her türlü fonksiyonu barındırdığından tüm taleplere cevap vermekte. Hal böyle olunca kullanıcılar da günün modasına uyum sağlamak, işlerini hemen halletmek adına bir tanesine sahip oluyor. Ancak bu kadar kolaylık uzun süre devam edince ister istemez rahatlığ alışıyoruz. Söz konusu durumlarda boş vakitlerimizi güzel, eğlenceli ve katkı sağlayıcı şekilde geçirmek de yine kullanıcıların elinde. Zeka oyunları gibi çeşitli bulmaca, puzzle oyunları online marketlerden indirime sunulmuş. Diğer yazılımların tersine onlarca alternatifi bulabileceğiniz mecralarda çoğu için ücret dahi istenmiyor. Elbette konu akıllı telefonlar, uygulamalar olunca hangi mobil işletim sisteminin entegre edildiği cihazı kullandığınız da mühim. Neticede bulunduğunuz platformun sunduğu hareket alanı genişliği sizin ne kadar spesifik ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğinizi gösterir. Ele alınan bağlamda muhtelif sistemler rakiplerinin önüne geçebilmek için çeşitli atılımlarda bulunup kemik kitlesinden ziyade tüm teknolojiyle ilgili kişilere hitap etmekte.

Android’deki En İyi Puzzle Oyunları

İşletim sistemleri arasında kullanıcı yönünden liderliği elinde tutan Android. Google’ın geliştirdiği ancak birçok imalatçının tercih edip cihazlarına koydukları yazılım sayesinde milyonlarca insana hitap edilebilecek iyileştirmeler yapılıyor. Yine uygulama konusuna baktığımızda çözümler, kişiselleştirmeler, oyunlar söylenilince opsiyonların yoğunlaştığı yer yine Android sistemi. Eğer sizler de Android’li telefonlardan birisine sahipseniz ve puzzle oyunlarını seviyorsanız hazırladığımız sıralamaya göz atabilirsiniz.

4-pics-1-word

4 Pics 1 Word

Kelime ve zeka oyunları arasında sıyrılan 4 Pics 1 Word puzzleı oluşturmanızı istiyor. 4 farklı resmi inceleyerek ortak noktasını bulmanız gerekiyor.

[appbox googleplay de.lotum.whatsinthefoto.us]

another-case-solved

Another Case Solved

Dört farklı puzzle oyunundan oluşan uygulamada sürekliyici cinayet ortamındasınız. Dedektifliğin de eklendiği oyun severek oynayacağınız hatta bağımlı olabileceğiniz türden.

[appbox googleplay com.noodlecake.anothercasesolved]

break-bricks

Break Bricks

Masaüstü bilgisayarlarda çokça oynanan tuğla kırma oyununa benzer puzzle oyunu, basit kontroller ve üst düzey grafiklerle donatılarak Google Play Store’da sevenlerini bekliyor.

[appbox googleplay com.tongwei.blockbreaker]

cut-the-rope-2

Cut the Rope 2

Popüler puzzle oyunları seçeneklerinden popülerleşen ve geri bildirimleri pozitif sonuçlanan Cuth the Rope ikinci versiyonunda şekelerlemeleri bulmaya uğraşacaksınız.

[appbox googleplay com.zeptolab.ctr2.f2p.google]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz