Teknoloji hayatımızın önemli bölümüne hız ve kalite kazandırırken sanat konusunda da seviye atlattı. İlk etapta gelişmiş fotoğraf makineleri, video kameralari iyiden iyide kendilerini gösterdi. Şimdilerde akıllı telefon adını verdiğimiz ama aslında bir telefondan çok daha fazlası olan cihazlar görsel bazda bir uzmanın dahi işini görüyor. Keza müzikal boyutta güçlenmiş ses sistemleri ve malzemeleri de müzisyenlerin, şarkıcıların kulağımıza hitap edebilen farklı lezzetler sunmasını sağlıyor. Bahsettiğimiz noktalara ilgi duyan herkesin alakasını yavaş yavaş çekerken geniş bir kullanıcı kitlesi de ortaya koyabiliyor. Sadece müzikle profesyonel düzeyde iş yapanlar değil hobi mahiyetinde zaman geçirenler bile eğlenebiliyor. Örneğin bir ses değiştirme işlemi için aslında üst segmentteki müzik programlarına başvurmak gerekiyordu. Şimdi ise sadece online market üzerinden bir uygulama indirmek yeterli olabiliyor. Özellikle Android tabanlı cihazlardan satın almışşsanız sözünü ettiğimiz üçüncü parti programlarda şansınız diğerlerine göe fazla. Çünkü geniş kitlenin ortaya çıkardığı pazar, yazılımcıları aynı oranda heveslendirince neredeyse her güne yeni yazılımlarla uyanıyoruz. Hal böyle olunca ses değiştirme uygulamaları benzerinde diyebileceğimiz belki de belirli standartta insana hitap eden alanda da farklı opsiyonlara sahip oluyoruz. Bu yazımızda özellikle komiklikler, şakalar yapmak veya amatör de olsa ses çalışmalarına değinenlere yönelik Android telefonlardaki ses değiştirme uygulamalarına göz attık. Aralarından en iyi listesi çıkarak sizlere sunuyoruz.

Android’deki En iyi Ses Değiştirme Uygulamaları

Hepimizin bildiği gibi Google Play Store, Androd sisteminin uygulama marketi görevini yerine getirmekte. Yazılımların açıklamalarının altında verdiğimiz bağlantıdan direkt indirime sayfasına ulaşabilirsiniz.

Voice Changer with Effects

Ses değiştren kişiler çoğu zaman yeni efektler eklemek için çaba sarf ederler. Eğer teknik bilginiz veya yeteneğinizi müsaitse halledebiliyorsunuz. Ancak kolay yolu arayanlar için bu uygulamayı tavsiye ederiz.

[appbox googleplay com.baviux.voicechanger]

Voice Changer

Ses değiştirme uygulaması araştırılmaya başlanınca muhtemelen gözünüze çarpacak olanlardan. Basit bir arayüze sahip olunca birçok kişinin en azından indirip denemesini sağlıyor. Neredeyse indirenlerin hepsi de pozitif yorumlar yaparken ses değişiminden, efektlere dek geniş alanda hareket edebileceğinizi söyleyelim.

[appbox googleplay com.androidrocker.voicechanger]

Change MY Voice

Ses kayıt uygulaması özelliğini kaliteli biçimde yerine getiren CMV, efekt eklemek, ses değiştirmek dışında tonları düzeltmeye de imkan tanıyor.

Celebirty Voice Change

Arananların başında gelen ses değiştiren uygulama ünlüleri kapsayan. Çünkü özellikle şaka amaçlı sesini değiştirmek isteyenler, ünlülerinkini kullanmak istiyor. Bunun için Celebirty işinizi görecek.

Yukarıda tanıtmaya çalıştığımız yazılımların detaylı bilgisine hemen altlarında bulunan kısımdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Genellikle Play Store’daki yorumları ve değerlendirmeleri baz alarak hareket ettik. Böylece kullanıcılarının yoğunlukla zaman geçirebildikleri ve eğlenebildikleri yapıları öne çıkardık. Sizler de birkaçını deneyerek isterseniz eğlenceli anlar yaşayabilir, isterseniz de profesyonelliğe yakın çalışmalar yapabilirsiniz. Yine telefonunuzun destekleyeceği ve maksimum performansı alabileceğiniz ürünü seçmenizi tavsiye ederiz. Zira uyumu yakaladığınızda kalitenin de farkına varacaksınız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz