En iyi Android video oynatıcı alternatifleri

Google Play Store’u tıkayan yüzlerce video oynatıcı uygulaması var , ancak bunlarla uğraşmanıza gerek kalmadan zorlu işleri yaptık. İşte en iyi Android video oynatıcı uygulamaları için tercihlerimiz, her biri akıllı telefonunuzdaki video içeriğini izlemenin basit işlevselliğini kendine özgü benzersiz bir şekilde alıyor.

MX Player: en iyi genel deneyim için

MX Player Android video oynatıcı sahnesinin ustası – sadece işe yarıyor. Tonlarca dosya türünü oynatır, altyazı entegrasyonuna sahiptir ve bir Android video oynatıcıda bulabileceğiniz en iyi ekran hareketi kontrolleridir. Parmağınızı ekran üzerinde yukarı ve aşağı kaydırarak parmaklarınızı yakınlaştırıp yakınlaştırıp kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, izlediğiniz videoda sezgisel olarak ileri veya geri kaydırma yapabilirsiniz. Reklamlar müdahaleci değildir – bunlar yalnızca duraklatma menüsünde görünür – ancak MX Player’ın olumsuz tarafı, bazen can sıkıcı olabilecek belirli videolar için kodekleri manuel olarak indirmeniz gerekebilir.

MX Player Android İndir

MX Player iOS İndir

VLC Player: Herhangi bir dosya türünü oynatmak için

VLC oynatıcı çoktan beri PC’de bir hit oldu ve bu nedenle iyi bir sebepten dolayı. Harika bir işlevselliğe ve etkileyici bir dizi özelliğe sahiptir – sadece her şeyi oynatabilecek video oynatıcılardan biridir. VLC, benzer ekran denetimlerini MX Oynatıcıya entegre eder, ancak belki de pürüzsüz değildir.

VLC for Android

VLC for iOS

Tüm Video Oynatıcı Formatı: En beğenilenler

Video Oynatıcı Tüm Formatı, video oynatımı için profesyonel bir araçtır. Tüm video formatlarını, 4K formatındaki dosyaları destekler ve yüksek tanımlı oynatır. Android akıllı telefonlar ve tabletler için en iyi video oynatıcılardan biridir. Tüm bunların yanı sıra, video oynatıcı uygulaması, özel filmlerin cihazınızı kullanan diğer kişiler tarafından silinmesini veya görülmesini önler.

Video Oynatıcısı Tüm Formatlar – XPlayer Android

MoboPlayer: istikrar için

MoboPlayer’ın arayüzü o kadar da güzel değil, ancak güvenilir ve öne çıkan bazı şık özelliklere sahip. Mobo Player, cihazlarında başka bir şeye erişmek için videolarını hızlıca daralması gereken kullanıcılar için ‘kayan pencereler’ modunu destekliyor. Bazı durumlarda bunu yapabilmeniz için videoların kodlarının çözülmesi gerekir, ancak yine de zarif bir özellik. Ayrıca, ilk yüklediğinizde tüm video dosyalarınızı bulmak için depolama klasörlerinizi tarar. Gerçek video oynatıcının kendisi belki de listedeki diğerlerininki kadar hoş değil, ancak diğer alanlarda da güçlü ve kullanışlı bir çevrimiçi video arama özelliği içeriyor. Başlangıçta çirkin arayüzü de özelleştirilebilir.

MoboPlayer Android

BSPlayer: pil verimliliği için

BSPlayer olmayan bir şey, toplam BS. BSPlayer, videolarınızı aramayı çok kolaylaştıran çok sezgisel bir arayüze sahiptir. İyi video oynatıcıların tüm klasik yönlerine sahiptir: donanım ve yazılım kodlaması, çok sayıda desteklenen video formatı ve dahili altyazı izleri.

Ayrıca donanım hızlandırmalı video kayıttan yürütme kullanıyor, bu da diğer akülerin bazıları kadar akü boşalması anlamına gelmiyor.

Buna ek olarak, özelleştirme için de çeki düzen vermek için kullanılabilecek çeşitli temalar ve kaplamalar vardır. Başka bir kullanışlı seçenek, oynatmanın her zaman videonuzun başında mı yoksa en son oynatılan kısımda mı başlayacağını seçebilmesidir. Gezinme için ekrandaki hareketleri kullanan gerçekten hoş bir video oynatıcıdır – ilgileniyorsanız indirin.

BS Player Android

Siz ne düşünüyorsunuz? Başka herhangi bir harika Android video oynatıcı alternatifini biliyor musunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz