Android web tarayıcısı konusunda zorluk çekiyorsanız sizlere en iyi Android Web tarayıcılarından bahsedeceğiz. Android telefonunuzda bulunan web tarayıcısı, size yeterli gelebilir fakat Android’de farklı alanlara yönelen birçok web tarayıcısı mevcuttur. Bizde sizler için farklı olan web tarayıcılarından bahsedeceğiz.

Android Web Tarayıcıları Listesi 2019

  • Opera Touch

Opera Touch, beklenenin dışında olan bir arayüze sahiptir. Sıkça kullanımı olan işlevler dışında tek elle kullanımı olmaktadır. Yani sıkça kullanmış olduğunuz tarayıcılara karşı daha çabuk sonuca ulaştırıyor.

İndir: Opera Touch

  • Puffin

Bu mobil tarayıcı aslında en hızlı işlevde olan tarayıcı arasında yerini almaktadır. Gizlilik haklarını koruyan özelliğe sahip ve aynı zamanda reklam engelleyicisi de bu tarayıcıda vardır.

İndir: Puffin

  • Firefox Focus

Yeni olan bu tarayıcı, tam sürümü ile kullanıcıların beğendiği bir tarayıcıdır. Firefox Focus’un en sevilen özelliği de uygulamayı kapattıktan sonra tüm tarayıcı geçmişi silinmektedir. Bu durumu içiniz rahat ederek siz yapmak istiyorsanız sağ altta çöp simgesinden uygulayabilirsiniz.

İndir: Firefox Focus

  • Flynx

Bu web tarayıcı değişik bir tarayıcıdır. Bunun nedeni ise tüm ekrana sahip olmak yerine kullanmış olduğunuz uygulamanın üstünde yüzen bir pencere gibi konum alıyor. Eğer sosyal medyada çok takılıyorsanız bu uygulama tam size göre diyebiliriz.

İndir: Flynx

  • Microsoft Edge

Microsoft Edge farklı bir işleve sahip ve farklı bir takım tarafından gelişmekte olduğu için bu uygulama dikkatinizi çekebilir. Mobil sürümünü denemenizi tavsiye ederiz.

İndir: Microsoft Edge

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz