Teknolojinin ilerlemesiyle akıllı telefonlarda istediğimiz yerde müzik dinleyebiliyoruz. Bazen akıllı cihazlarda dinlediğimiz ses seviyesi bize düşük gelebilir ve daha iyi olan Bluetooth hoparlör sayesinde sesi yaymak isteriz. Bluetooth hoparlör sayesinde sesi istediğiniz kadar açabilir ve yayabilirsiniz. Bluetooth hoparlör tarafından sunulan ses sitemi sayesinde dikkat çekiyor. Bu yazımızda da en iyi Bluetooth hoparlöründen bahsedeceğiz.

  • Bose SoundLink Revolve+

Hoparlör kelimesi söylenin akla ilk gelen firmalardan biri Bose’dır. Üst seviye hoparlörü sayesinde 360 derecelik ses deneyimi sunabiliyor ve tasarımı ile kendini belli ediyor. Şık bir tasarıma sahip olan Bose SoundLink Revolve+ şarjının tam dolu olduğu zamanlar 16 saate kadar dayanabiliyor. Fiyat konusunda ise 2.300’den başladığını belirtelim.

  • Ultima Ears Wonderboom

Ultima Ears Boom ve Ultima Ears Wonderboom hoparlör küçük yapısı sayesinde oldukça tutulan bir model. Özellikle değişik renklerinin olması daha da çok dikkat çekiyor ve ülkemizde ortalama 500 TL’lik bir fiyata sahip.

  • Ultima Ears Megaboom

Yine Ultima Ears ürünü ve bu sefer Megaboom modeli. Bu markanın en büyük bluetooth hoparlörüne sahip olan modeli, ülkemizde yaklaşık olarak 1000 TL üzerinden satılmaktadır. Ultima Ears Boom hoparlörünün 2 katı olan Megabook, ses sistemi sayesinde fazlasıyla tutuluyor.

  • JBL Flip 4

JBL ailesinin Charge 3, Pulse 3 ve Flip 4 modeli Bluetooth hoparlörü olarak en çok tutulan modeller arasındadır. Ortalama 12 saatlik pil ömrü sunuyor ve Flip 4 suya, toza karşı dayanıklılığını koruyor.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz