Bunlar, masif ve cüretkar hızlı telefonunuzu güvende tutmak için mevcut en iyi Samsung Galaxy S10 5G kılıflarıdır. Bu, Samsung’un en büyük ve en iyi telefonlarından biri ve kesinlikle ekranı veya bu yedi kamerayı korumayı isteyeceksiniz.

Samsung Galaxy S10’un 5G versiyonu daha da büyük 6.7 inç ekran, arkasındaki dört kamera ve 4.500 mAh batarya ile geliyor; yani Galaxy S10 + kılıfları uymuyor. Sonuç olarak, kendi vakasına ihtiyaç duyacak.

Aşağıda, Galaxy S10 5G’niz için en iyi kasaları, dayanıklı sağlam kasaları, cüzdan çantalarını ve daha fazlasını bir araya getirdik. Bazıları 10 doların altında ve hala güvende olacaklar, bazıları ise birkaç dolara mal oluyor, ancak daha fazla koruma sağlıyor.

Şimdi Galaxy S10 5G’nin Verizon, AT&T, Sprint’ten temin edilebildiğini ve daha fazla sayıda alıcı pahalı 1.299 $ ‘lık telefonlarını korumak isteyeceklerini belirtti. Tipik olarak ilk önce büyük bir markanın kaliteli ve dayanıklı kasalarını sunarken, Amazon’dan ucuz bir 10 dolarlık TPU kılıfı bile hiç yoktan iyidir. Bu büyük, kaygan bir telefon ve yeterince dava açamayız.

Bu bir Samsung cihazı olmasına rağmen, yeni bir ürün kadar, tipik Galaxy S veya Note serisi kadar seçenek yok. Neyse ki, aralarından seçim yapabileceğin birkaç harika seçenek bulduk.

Samsung’un telefonları sağlam, dayanıklı ve suya dayanıklıdır, ancak yine de ön ve arka kısımlarında cam bulunmaktadır. Sertler ama kırılganlar. İlk kez düşürdüğünüzde, bazı 5G hızlarında son zevk almanıza izin vermeyin. Bunun yerine, aşağıdaki slayt gösterimizden Spigen , Incipio, Samsung, Tech21 ve diğerlerinden mükemmel koruma seçin . Bunlar şimdiye kadarki en iyi Galaxy S10 5G kasaları ve bu listeye yayınlandıkça daha fazlasını ekleyeceğiz.

Galaxy S10 5G için Spigen Sert Zırh

5G telefonunuzu güvende tutan listemizdeki ilk vaka Spigen Zor Zırhıdır. Bu, mevcut en iyi durumlardan biri.

Spigen sadece tanıdığımız, kullandığımız ve güvendiğimiz bir marka değil, aynı zamanda her şeyi de sunuyor. Çok kalın değil, çok ince değil, çok fazla koruma var ve yerleşik bir kickstand ile birlikte geliyor. Ayrıca, dokulu ve basması kolay dokunsal düğmeler kullanıyorlar, yükseltilmiş kenarlar ekranı ve kamera lenslerini güvende tutuyor ve hala kablosuz şarjla çalışacak.

Çift katmanlı TPU ve polikarbonat sert plastik tasarım, güvenebileceğiniz hafif ve dayanıklı bir kasa sunar. Üç renkten birini deneyin.

EasyACC Slim TPU Kılıfı

Bazı insanlar telefonlarını kapsayan büyük hacimli bir dava fikrinden nefret ediyorlar, ancak yine de en azından biraz koruma istiyorlar. EasyACC’den gelen bu Slim TPU’nun devreye girdiği yer.

Bu durum, tipik TPU kabuğunuzdur, yani uygun fiyatlı, dayanıklı ve esnek bir kauçuk-plastik bileşenden yapılmış demektir. TPU kılıfları benim favorilerimden bazılarıdır çünkü çok ucuz ve etkilidirler. Materyal damlalardan veya kazalardan gelen darbeleri emer, harika bir uyum sağlar, tipik olarak telefonunuzda büyük bir durum olduğunu hissetmeyecek kadar incedir. Hangi, Galaxy S10 5G zaten büyük, kalın ve ağır olduğu göz önüne alındığında önemlidir.

Bu nedenle daha iyi durumlar olsa da, bu kesinlikle işi halledecek ve 10 doların altında.

Resmi Samsung Sağlam Koruyucu Kılıf

Galaxy S10 5G’niz için bir başka harika seçenek de Samsung tarafından yapılan resmi bir dava. Bu, mükemmel uyum sağlamasını, neyin önemli olduğunu korumasını ve aynı zamanda iyi görünmesini sağlar.

Son zamanlarda favorilerimizden biri Samsung’un yeni Rugged Koruyucu serisi. Bu durumda iç kısımda yumuşak bir TPU malzemesi, sonra dış kısımda çift kalınlığında sert bir polikarbonat plastik tabaka kullanılır. Artı, sadece sağlam görünüyor.

Kasanın içine düzgünce katlanan güçlü bir İki aşamalı kickstand var, bu yüzden hala masanın üzerinde aynı hizada oturacak. Ardından, 5G’de NFL oyunları veya Netflix’i eller serbest olarak oynatırken iki farklı bakış açısıyla açabilirsiniz.

X-Doria Savunma Kalkanı Tampon Kılıfı

X-Doria Savunma Kalkanı’nı iki nedenden dolayı seviyoruz. Birincisi, kasanın içi ve arkası tamamen açık yumuşak, dayanıklı, kauçuklaştırılmış bir TPU malzemesidir. Bu şekilde Galaxy S10 5G’deki ince renk değişikliklerini farklı ışıklandırmalarda görebilirsiniz. Telefonunuzun tasarımını kapsamaz.

İkincisi, tüm telefonu kaplayan dış kenar tek bir alüminyum bloktan yapılır. Evet, bu bir “tampon kılıf” çünkü Galaxy S10 5G’nizin tüm dış kenarına güçlü bir alüminyum parçası eklerler, bu da görünmesini ve güçlü hissetmesini sağlar ve düşmelere veya kazalara karşı dayanacaktır. Bu zor bir dava.

Bugün üç farklı renk seçeneğiyle alın.

Poetic Revolution Rugged 360 Kılıf

Bir sonraki dava “engebeli” fikrini alıyor ve bir çentik yaratıyor. Dışarıda çalışıyorsanız, telefonunuzu sürekli düşürün veya sadece sizin için tam bir korumaya ihtiyacınız varsa.

Poetic Revolution serisi 360 derece koruma sunar. Bu, portları örten ön, arka kapaklar ve yerleşik bir ekran koruyucu var. Her şeyi yapıyor, bahsetmiyorum bile yerleşik bir kickstand var.

Sahte vidalarla çok endüstriyel bir tasarım olduğunu fark edeceksiniz, ama bazı insanlar onu seviyor. Gerçekte durum, sadece süper güçlü olan ve arka arkaya oturana oturan çift katmanlı bir TPU ve polikarbonat kabuktur. Ve şaşırtıcı bir şekilde, kablosuz şarj da hala onun üzerinden çalışır.

VRS Tasarım İnce Cüzdan Çantası

Samsung Pay neredeyse her yerde çalışsa da, kredi kartınızı ve kimliğinizi gittiğiniz her yere yanınızda getirmek isteyeceksiniz. Bu yüzden, onları davanıza güvenli ve emniyetli bir şekilde yerleştirip endişelenmeniz gereken bir şey daha olabilir.

VRS Design Slim cüzdan mükemmel. Tipik dayanıklı TPU çantanızdır, ancak daha sonra iki kredi kartı / bankamatik kartı veya kimlik kartı ile küçük para için bir spot ortaya çıkarmak için açılan ve kapanan kayan mekanizmaları vardır. Kitap gibi açılmayan cüzdan kılıfı.

VRS Design, ekranı düşmelerden veya kazalardan koruyan, basılması kolay düğmelere büyük basma ve cüzdan içeriğinin kaza ile düşmemesini sağlayan güçlü bir sistem için köşelerde hava boşluğu teknolojisi kullanıyor. Artı, gizli bir cüzdanı olmasını seviyoruz. Yakından bakmadıkça kimse bilmeyecek.

Case-Mate

Case-Mate, Samsung’un yeni Galaxy S10 5G modeli de dahil olmak üzere birçok farklı telefon için harika durumlar yaratıyor. Case-Mate ile çoğundan daha dayanıklı ve tereddüt etmeden bildiğimiz ve önerebileceğimiz bir marka olacaksınız.

Ekstra dayanıklılık için çift katmanlı yumuşak esnek TPU ve sert polikarbonat kullandıklarını seviyoruz. Şık metalik düğmelerden bahsetmiyorum bile. Ancak, arkasında bazı tuhaf kesikler var ve neden olduğundan emin değiliz. Her iki durumda da, zor, kablosuz şarj ile çalışır ve telefonunuzu güvende tutar.

Incipio Transform

Muhtemelen bildiğiniz gibi, 5G teknolojisi yepyeni ve hala gelişiyor ve her geçen gün daha iyi oluyor. Tam 5G hızları elde etmek için, mümkün olan en yüksek hızları elde etmek için hücre kulesine doğrudan bir görüş hattına veya sinyal yolunda hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur.

Sonuç olarak, popüler vaka markası Incipio, 5G için özel bir yeni malzeme kullanarak inşa edilen Tran5form adında yepyeni bir davaya sahip. Pazarlamacı jargonu olup olmadığından emin değiliz, ancak geçmiş davalarına güvenip seviyoruz.

Incipio Tran5form, telefonu ilave bir dayanıklılıkla kaplamak için 5G uyumlu ve sınırlandırılmamış yeni bir akıllı malzeme kullanıyor. Muhtemelen TPU ve polikarbonat plastiğin bazı farklı karışımları, ancak sinyale karışmamaya vurgu yapılıyor.

Aksi takdirde, Galaxy S10 5G’niz için 5 ft düşme koruması vaat eden iyi görünümlü bir kılıf.

Tech21 EVO Kontrolü

Tech21, piyasadaki en dayanıklı kasalardan bazılarını yapan başka bir markadır. Her kasanın içinde oldukça dayanıklı ve düşmeleri, kazaları ve hasarları engelleyen özel bir malzeme kullanıyorlar. O kadar, aslında, malzeme üzerinde bir patent var. Bu o kadar iyi.

Bunlar, benzersiz 3 katmanlı tasarım sayesinde göründüklerinden çok daha dayanıklı, şık ve ince kasalardır. Özellikle TPU çanağının bulunduğu köşelerde, patentli malzeme, daha sonra damlaların ekranı kırmasını önlemek için hava boşluklu bir yastık. Ayrıca, arkasındaki nokta matris tasarımını seviyoruz ve benzersiz bir görünüm sağlıyor ve telefonu daha iyi kavramaya yardımcı oluyoruz. Bugün deneyin.

Goosbery Sürgülü Kart Kılıfı

Son fakat en az değil, çok kullanışlı olduklarından cüzdan olarak iki katına çıkacak bir tane daha dayanıklı kılıf önermek istedik. Artı, bu cüzdandan biri, onu çok güçlü kılıyor.

Goosbery sürgülü cüzdan kart kılıfı, tipik cüzdan kılıfınız değildir. Bunun yerine, listemizdeki neredeyse her durumda olduğu gibi iç kısımda yumuşak ve esnek bir TPU malzeme kullanıyorlar. Ardından, tüm kasanın dış tarafındaki çift katmanlı güçlü polikarbonat çerçeve aslında cüzdandır. İkinci katmanı, kasayı daha güçlü hale getirmek için aynı zamanda bir cüzdan da kullanıyorlar. Çoğu çift katmanlı kılıfın arka tarafında zaten bir polikarbonat plastik geçme vardır, bu yüzden faydalı olabilir.

Bunun yerine, güçlendirilmiş polikarbonat kabuk yumuşak iç astarın üzerinde yukarı ve aşağı kayar. Aşağı kaydırdığınızda içinde birkaç kredi kartı ve bir miktar para için bir yuva var. Dışarıda bir gece geçirmek için mükemmel. Ayrıca hiç kimse bunun bir cüzdan davası olduğunu bilemez. Bugün birkaç farklı renk seçeneğiyle edinin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz