2004 yılında piyasaya sürülen video oyununu artık fazla sade görüyorsanız Grand Theft Auto serisinin hayranlarına tavsiye ettiğimiz en iyi GTA San Andreas modları size yardımcı olabilir. Oyunda yapacağınız faaliyetlerin çok kısıtlı olduğunu düşünüyor ve bu durumun sizi oyundan uzaklaştırmaya başladığını düşünüyorsanız sizlere önermiş olduğumuz oyun modlarını incelemeniz iyi bir fikir olabilir.

En İyi GTA San Andreas Modları Nelerdir?
Gravity Gun: Bu oyun modu size hedefinizdeki bir kişinin ayaklarını yerden keserek kendinize çekme ve ileriye doğru fırlatma olanağı veriyor. Oyun modunu eğlenceli kılan nokta, size verilen silahın yalnızca NPC (Oyuncu Olmayan Karakter) üzerinde çalışmakla sınırlı kalmamasıdır. Oyuncu olmayan karakterlerin dışında herhangi bir nesnenin üzerinde de çalışır.

First-Person View: San Andreas, üçüncü şahıs nişancı türünde bir oyun olsa da birçok oyuncu oyunu birinci şahıs nişancı modunda oynamanın nasıl bir his olduğunu merak etmiştir. “First-Person View” olarak adlandırılan bu oyun modu ise GTA serisinin son oyununda da olduğu gibi birinci şahıs nişancı moduna geçmenize olanak tanıyor.

Overdose Effects: Oyun ilk piyasaya sürüldüğünde grafikleriyle birçok oyuncunun gönlünü fethetmiş olsa da zamanla teknoloji gelişti. San Andreas, GTA 5’in grafik kaliteleri ile kıyaslandığında sınıfta kalıyor. Overdose Effects ise oyundaki patlamaları daha gerçekçi hale getirerek size daha yeni nesil deneyimi sağlıyor.

Cheat Menu: GTA: Vice City’den farklı olarak San Andreas’ta çok daha fazla hile kodu vardır ve kodlar çok daha karmaşıktır. San Andreas oynamışsanız muhtemelen hile kodlarını akılda tutmanız ne kadar zor olduğunu biliyorsunuzdur. Cheat Menu ise hile kodları ile uğraşmak istemeyen oyunculara büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu oyun modunu kullanarak pratik bir şekilde istediğiniz hileyi kullanabilirsiniz.

GTA V ENB: Oyun biraz eski olduğu için grafik kalitesi de son çıkan oyunların yanında biraz düşük kalıyor. San Andreas’ın grafik kalitesini arttırmak için GTA V ENB kullanabilirsiniz. Bu oyun modu, San Andreas’ı oyun geliştirmede kullanılan son teknolojilerle geliştirilen bir oyuna dönüştürür. GTA 5’in grafik kalitesine yakın bir grafik kalitesi elde etmek için bu oyun modunu indirebilirsiniz.

Parkour: Gerçek hayatta takla atmaktan hoşlanıyorsanız veya takla atan insanların deneyimlerini izlemekten keyif alıyorsanız Parkour modunu indirebilirsiniz. Bu oyun modu toplamda 65 hareket yapmanıza olanak tanıyor. Bu oyun modu sayesinde geri ve öne takla atma başta olmak üzere birçok şekilde takla atabilirsiniz.

Switch Character: Bu oyun modu, Grand Theft Auto V isimli oyunda mevcut olan bir özelliği San Andreas’a getiriyor. Switch Character, modun isminden de anlaşılacağı üzere karakterler arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Mod Cesar, Sweet ve CJ arasında geçiş yapıyor ama siz bu karakterlerin modelini değiştirerek San Andreas’a Michael, Trevor ve Fraklin’i getirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz