Quick Charge 3.0, yeni Qualcomm yongasına sahip olan bütün telefonlarda destekleniyor. Bu bakımdan telefonunuz destekliyorsa, çok rahat şarj edebilirsiniz. Akıllı telefonumuzu şarj etme durumu her gün olan bir durumken, bazen günde 3 sefer bile şarj ettiğimiz olmuştur.

Birçok akıllı telefon kutusundan çıkarken hızlı şarj 3.0 desteğiyle geliyor. Birçok kişi ise halen daha yavaş şarj sistemini kullanmakta. Bu bakımdan 3.0 Uyumlu hızlı sarj(Quick Charge 3.0)  cihazlarını sizler için derledik.

Aşağıda listede yer alan cihazlardan favorimiz ise AUKEY oluyor. çift bağlantılı Quick Charge 3.0 araç şarj cihazı olarak geliyor. Arabanızda telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj etmekle kalmayıp, yolcunun da bundan nasiplenmesine olanak sağlıyor.

ANTAOLE Hızlı Şarj 3.0 

ANTAOLE, çok ucuz bir 3.0 uyumlu hızlı şarj olarak biliniyor. 10 dolar altında olan bu şarj cihazı, size çok büyük destek sunmakta.

AUKEY Hızlı Şarj 3.0 ve Çift Bağlantı Noktalı 

AUKEY’in bu modeli iki katı fiyatlıdır, ancak iki katı portu bulunuyor. Bu cihazla eşzamanlı olarak iki cihaz şarj edebileceksiniz.

Anker Hızlı Şarj Çift USB

Hızlı şarj 3.0’ı destekleyen çift USB’li duvar şarj cihazı en çok satılan ürün olarak biliniyor. Geriye dönük olarak uyumlu olması ayrı bir avantaj. Bu bakımdan Galaxy S9 gibi hızlı şarj 2.0’ı destekleyen telefonlarda da çalışabiliyor.

RAVPOWER Hızlı Şarj 3.0 

RAVPOWER arabanız için geliştirilen bir hızlı şarj cihazıdır. Telefonlarınızı arabanızda çok hızlı şarj etmek isterseniz eğer, çift başlıklı olan bu cihaz sizleri tatmin edecek şekilde bir destek sunarken, 2.0 cihazlarla da uyumludur.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz