İnteraktif dizi ve filmler her geçen gün daha fazla insanlar arasında popüler oluyor. Dizinin gidişatını izlemek ve bir sonraki hafta neler olacağını beklemek, tahmin etmek insanların hoşuna gidiyor. Bizde sizler için interaktif dizi ve filmleri biraraya getirdik.

Nisan 2021'de Netflix'e gelecek tüm dizi ve filmler - Kartal 24

Doğaya Karşı Mücadele (You vs. Wild)
Dizinin ortalama süresi 18 dakikadır ve dizinin konusu Grylls’in hayatta kalma çabası. Bu sürede birbirinden zorlu engeller, Grylls’in karşısına çıkıyor. Grylls, seçim yapılması gerektiğinde kameranın önüne geçerek izleyiciye bir seçenek dizisi sunuyor. Seyirci hangisini seçerse onu yapıyor. Bu seçeneklerin içerisinde oldukça çılgın eylemlerin olduğunun da altını çizelim.

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı
Daha önce interaktif sitcom izlemeyenler için Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı mükemmel bir seçim olacaktır. Düğün hazırlığı yapan Kimmy, rahibe karşı mücadele veriyor. Ellie Kemper, Daniel Radcliffe, Heidi Gardner, Tituss Burgess, Jane Krakowski, Dylan Gelula ve Carol Kane gibi isimlerin yer aldığı bu sitcom filmini mutlaka izlemelisiniz.

Black Mirror: Bandersnatch
Bu filmin izleyicileri, 1984 yılında genç bir programcının vereceği kararları belirliyor. Film verilen kararlara göre sona erebiliyor. Netflix bu gibi bir anda seyirciye geri dönme fırsatı tanıyor.

Patron Bebek: Yakala Bebeği
Çocuklara hitap eden bu filmde, becerilerinize göre şirketteki 16 işten birine yerleştiriliyorsunuz. Filmde verdiğiniz kararlar ise sizin patron olup olmayacağınızı belirliyor.

Minecraft: Hikaye Modu (Minecraft: Story Mode)
Çocuklara yönelik bir başka film olan Minecraft: Hikaye Modu (Minecraft: Story Mode)’da hikayenin gidişatını sizler belirliyorsunuz. Seçim yaparken iyi düşünmelisiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz