Günümüzde kullanılan en popüler araçlar listesine baktığımız zaman hiç şüphesiz ki en başlarda kablosuz kulaklıkları görmekteyiz. Kablosuz kulaklıklarının kullanımının yaygınlaşması ile beraber piyasa da her markadan çeşitli modellerde kablosuz kulaklıklar çıkmaya başladı. Peki bu kulaklıklardan hangisi kalitelidir hangisi kalitesizdir. Bu sorudan yola çıkarak bugün sizlere bu yazımızda günümüzde ki kablosuz kulaklık model ve markaları hakkında kısaca bilgiler vereceğiz.

Sony markasına ait olan WF-1000XM3 model kablosuz kulaklığa baktığımız zaman fiyatının ortalama 1300 TL olduğunu söyleyebiliriz. Diğer markalara oranla ortamdaki seslerin gürültüsünü en alt seviyeye indiren bu kulaklık gösterişten uzak sade bir görünüme sahiptir. Sadece üzerinde yanıp sönen bir ışığa sahip olan bu kulaklığı kullanmanızı sizlere rahatlıkla önerebiliriz.


Daha üst düzey ses kalitesine sahip kablosuz kulaklık kullanmak isteyen kullanıcılara ise hiç şüphesiz ki markasına ait olan kulaklığı önerebiliriz. Daha üst düzey ses sistemine sahip olan bu kulaklık ise yaklaşık olarak 2300 TL civarlarında satışa sunulmaktadır. Biraz pahalı olan bu kulaklık aynı zaman da tasarım açısından da ağır ve şık görünüme sahiptir.

Tamamen kefil olacağımız ve şiddetli almanızı tavsiye ettiğimiz bir diğer kulaklık ise Apple markasına ait olan AirPods Pro kulaklıklardır. Günümüzde ortalama 1650 TL bir fiyat ile karşımıza çıkan bu kulaklık ıslanmaya karşı suya dayanıklı olarak tasarlanmış. fiyat açısından da uygun olan bu kulaklığı almanızı şiddetle tavsiye ederiz çünkü aldığınız zaman pişman olmayacağınız bir ürün.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz