Bu yazımızda sizlere en iyi kameraya sahip cihazlar konusunda bilgi vereceğiz. Sosyal medya birçok kişi için büyük bir önem taşıyor. Sürekli fotoğraf paylaşmak istiyoruz ve fotoğraf çekerken en kaliteli cihazla çekim yapmak istiyoruz. Bu yazımızda da en iyi kameraya sahip cihazlar konusunda bilgi vereceğiz. Son dönemlerde kaliteli telefon modelleri arasına kamera olarak Huawei ve Xiaomi markaları da girdi. Diğer telefonlar büyük rekabet içerisinde olduğunu da belirtelim. Aşağıda yer alan kısımdan en iyi kameraya sahip telefonları görebilirsiniz.

Honor 20 Pro


Huawei’nin alt markası olan Honor, Mayıs ayında Londra’da Honor 20 Pro modelini tanıttı. Dört arka kameraya sahip olan cihaz sırasıyla 48, 16, 8, 2 Megapiksel çözünürlüğündedir.

Huawei P30 Pro


Huawei’nin P30 Pro kamerası da gelişmiş kamerasıyla karşımıza çıkıyor. Kamera konusunda da başarılı bir cihaz olduğunu belirtebiliriz.

Samsung Galaxy S10 5G


Samsung’un Kore’de satışa sunduğu Galaxy S10 5G modeli DxOMark testinden 112 puan almayı başardı. Huawei P30 ile aynı konumda yer aldığını belirtebiliriz.

OnePlus 7 Pro


Yüksek yenilenme hızına sahip ekranı olan OnePlus 7 Pro, mayıs ayında tanıtılmıştı. Kamera konusunda da DxOMark’tan 110 puan olarak iyi kamera listesinde yerini alıyor.

Samsung Galaxy S10 Plus


Samsung’un S10 Plus cihazı ise Samsung’un en yeni amiral gemisidir. Ön kısmında çift kamerası bulunan cihazın arka kısmında ise üç kamera bulunmaktadır.

Xiaomi Mi 9


Xiaomi, fiyatıyla ve gelişmiş özellikleriyle karşımıza çıkan bir cihazdır. DxOMark testinde 107 puan alarak kamera konusunda iyi bir puana sahiplik yapıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz