GIF‘ler bundan böyle sosyal medya platformlarında her zamankinden daha fazla kullanılıyor. Özellikle sosyal medya kullanıcıları artık yazı yazmak yerine GIF kullanmayı tercih ediyor. Bugün ise sizlere Mac platformu için en iyi GIF oluşturma araçlarından bahsedeceğiz…

GIF Brewery 3

GIF Brewery 3 ile sizlerde bilgisayarınızda bulunan videoları GIF’e dönüştürebilirsiniz. GIF Brewery 3 ile istediğiniz kırpma ve kesme gibi birçok düzenleme işlemini yapmanız mümkün. İstenilen videonun başlangıç ve bitiş zamanlarını ayarlayıp üzerine çıkartmalar da ekleyebilirsiniz. Yada diğer tüm hayal ettiklerinizi uygulamanıza izin veren bir uygulama olduğunu belirtelim.

Smart GIF Maker

Smart GIF Maker uygulaması, Mac bilgisayarlar için resmen gelen mükemmel bir araç oluyor. Videonuzda içe aktarılan uygulama yada daha sonra üzerinde çalışabileceğiniz hatta kaldırıp düzenleyebileceğiniz çerçeveler de bulunuyor. Görüntüleri uygulamayla beraber kullanabilir ve birçok formatta uzantıyı desteklediğini belirtelim.

Giphy Capture

Giphy Capture, diğer araçlardan farklı olarak karşımıza çıkıyor. Bunun sebebi ise bu uygulama ekran kaydı alabiliyor ve alınan ekran kaydı ile GIF oluşturmanıza izin veriyor. Kaydı başlatmak için ise tek yapmanız gereken programda yer alan butona basmak oluyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz