Namaz vakti uygulamaları için hangi uygulamayı indirmek istediğinizi ya da hangi uygulamayı indireceğinizi bilmiyorsanız sizlere en iyi uygulamalardan bahsedeceğiz.

İşte sizler için en iyi namaz vakitleri uygulamaları ve detayları…

  • İlk olarak ‘Namaz Vakitleri’ uygulamasından bahsedeceğiz bu uygulama aslında Diyanet’in web sitesinde yerini alan bir uygulamadır. Bu uygulama tam olarak 203 ülkede namaz vakitlerini gösteriyor. Uygulamaya ücretsiz sahip olabilirsiniz ve alanı da 2,3 MB’ dır.

Namaz Vakitleri uygulaması İndir

  • İkinci olarak yine Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan uygulama ‘Namaz Vakti’ uygulamasıdır. Bu uygulama kıble yönünü bulabiliyor ve aynı zamanda ezan duası dinleyebiliyorsunuz. Sadece bunlar değil günün hadis, ayet duasını dinleyebilirsiniz. Uygulamanın boyutundan da bahsedecek olursak 25 MB olduğunu söyleyelim. Bu uygulama aynı zamanda ücretsizdir.

Diyanet Namaz Vakti Uygulamasını İndir

  • Üçüncü olarak ‘Namaz Vakitleri TR’ uygulamasını indirebilirsiniz. Çoğu kişi tarafından tercih edilen bu uygulama aynı zamanda Almanya gibi ülkelerde yaşayan Türkler için namaz vakitlerini belirtmektedir. Bu uygulamanın ücretsiz ve 3.7 MB olduğunu da belirtelim.

Namaz Vakitleri TR  Uygulamasını İndir

  • Son olarak ise ‘Namaz Vakti (Islamic Tools)‘ uygulaması bulunmaktadır. Son olarak bu uygulamanın indirmesi de fazla olmakta ve sık tercih edilen bir uygulamadır. Bütün dünya namaz vakitlerini Islamic Tools uygulaması göstermektedir. Android cihazlar 4.0 ve üzeri için çalışmaktadır. Bu uygulamada aynı zamanda Türkçe, İngilizce, Almanca seçeneklerini de kapsamaktadır. Birçok kişi tarafından tercih edilen bu uygulama ücretsizdir. Son olarak da bu uygulama 2.4 MB’ dır.

Namaz Vakti İslamic Tools Uygulamasını İndir

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz