Netflix kullanmaya yeni başlamış ve en iyi dizileri merak ediyorsanız eğer, doğru yerdesiniz. Bugün sizlere Netflix’te en iyi bazı dizileri listeledik. İşte o dizi ve detayları…

Netflix platformu ülkemizde de binlerce kullanıcının kullanmış olduğu bir dizi izleme platformu olarak biliniyor. Ancak çok fazla dizi bu platformda yer aldığı için hangisini izlesem diye sormuşsunuzdur. Bugün sizlere mobil13 ekibi olarak bazı favori dizileri derledik.

Tabii ki, renkler ve zevkler tartışılmaz bir durum ama biz yinede çok beğenilen ve beğendiğimiz o dizileri sizler için listelerken sizlerde yorum yazmayı unutmayın. İşte lafı daha fazla uzatmadan o dizilere geçelim….

Black Sails

Korsanları sever misiniz? İşte tam size göre korsanların zorlu mücadelesini izlemeye hazır olun. Define adasının konusu işlenen dizine birçok olağanüstü durum yaşanıyor.

La Casa De Papel

Bu dizi platformun orijinal yapımı olurken, çok beğenilen ve ilk çıktığında sosyal medyada rekorlar kıran bir dizi olarak kayıtlara geçmişti. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. Profesör bir ekip kuruyor ve soygun yapıyorlar. Daha fazla detay vermek istemiyorum :)

Spartacus

Spartacus efsanesini konu edinen hem gelişim hemde sonu dahil edilirken, kurgulardan da kaçınılmamış ve ortaya muhteşem bir dizi çıkmış durumda. Bunu da izlemenizi tavsiye ederiz.

Narcos

Bu dizide Netflix’in orijinal yapımlarından biri oluyor. Uyuşturucu baronu olan Escobar ile ABD’nin uyuşturucu mücadele birimi DEA ajanıyla devlere karşı bir mücadeleyi içeriyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz