Teknoloji gün geçtikçe kendini daha da ileri seviyeye taşıyor. Telefon, tablet, bilgisayar üzerinden oyun oynayarak eğlenceli vakit geçirebiliyoruz. Ancak oyun oynarken hızlı sonuç, kaliteli bir görüntüde oyun oynamak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere en iyi oyun bilgisayarlarının isimleri ve özellikleri konusunda bilgi vereceğiz.

Asus ROG Zephyrus S GX531


Tasarımı konusunda oldukça dikkat çeken bilgisayar en iyi dizüstü bilgisayarlardan biridir. Asus ROG Zephyrus S GX531 gücünü Intel Core i7 8750H işlemcisinden almaktadır. Ayrıca 8GB RAM’e sahip olan bilgisayarın 24 GB RAM’e kadar yükselme ihtimali bulunmaktadır.

Razer Blade 15


En iyi oyun bilgisayarlarından biri olan Razer Blade 15, zarif bir tasarıma sahiptir. 16 GB RAM’e sahip olan bilgisayar 256GB PCIe SSD ve 512GB PCIe SSD depolama seçenekleri bulunmaktadır. Razer Blade 15’in diğer bilgisayarlara göre yüksek bir fiyata sahip olduğunu da belirtmiş olalım.

Asus Zephyrus G14


Asus Zephyrus G14, oyun bilgisayarı için ideal olan bilgisayardır. Kendi alanında en iyi pil ömrüne sahip olan dizüstü bilgisayar aynı zamanda ince bir tasarıma sahiptir. Asus Zephyrus G14, 32 GB RAM yükseltme yapısı bulunmaktadır. Asus Zephyrus G14’ün fiyatı ise 1450 dolar etiketine sahiptir.

Lenovo Legion Y740


Son olarak sizlere Lenovo Legion Y740 modelinden bahsedeceğiz. Lenovo Legion Y740 gücünü 9. Nesil Intel Core i7-9750H işlemcisinden almaktadır. Pil ömrü uzun olan Lenova bilgisayarı siz de oyun için tercih edebilirsiniz. Fiyatı ise yaklaşık 2,999 dolar’dır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz