PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG

2019 için en fazla gündemi sarsan oyunlardan birkaçını sizler için derledik. Bugün halihazırda olan en iyi PC oyunları neler? GTA V gibi çok fazla gerçekçi arayüze sahip bağımsız oyun üreticilerinin oyunlarını Steam üzerinden alabilirsiniz.

En iyi PC oyunlarını bulmak aslında zor iş. Hepimiz defalarca aradık ancak zar zor 1-2 oyun bulduk. Steam oyunlardan bütün platformlara kadar PC oyunları birden fazla kategoriye ayrıldığı için zorluk çekmek mümkün. Bu bakımdan sizlere yardım amaçlı bazı oyunları seçtik ve size sunmaya çalıştık.

2019 Yılın En İyi PC Oyunları

1. PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG 

İsmi size biraz uzun gelebilir. Ancak bu oyun PUBG olduğunu duymuş veya biliyorsunuzdur. Son zamanlarda gündemi sarsan bu oyun çok fazla tutulan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Savaş konusu ön planda tutulan oyuna 100 kişi başlıyorsunuz ve sadece 1 kişi kazanan oluyor. PUBG‘ye bağlanmanın sebebi ise açlık oyunları senaryosunu sunan tek oyun olması olabilir.

Rakiplerine kıyasla PUBG, ses bakımından ve silah sesleri olarak çok güzel bir eğlence sunuyor. Tüm oyuncuların dolabildiği tam açık haritalar ve klubeler gibi evler oldukça dikkat çekiyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG

2. Divinity: Original Sin 2

Oyun oldukça etkileyici bir duruma geldi. Özellikle simülasyon etkisi oluşturan bu oyunda uçağın iniş sorumluluğu gibi büyük bir sorumluluk söz konusu oluyor. Aslında simülasyon olduğu kesin. Vücut ısısı görme ve NPC görünümüyle sizin ruh hali ve karşınızdakileri net bir şekilde yaşayabiliyorsunuz.

Bunla beraber oyunun tuaf olduğunu söyleyebiliriz. İstenmeyen patlamayı tetikleme eğilimi olduğu bir gerçek. Tatiksel bir RPG oyunu olarak geliyor. Hayatta kalmanın ne kadar zor olduğunu oynayıp görmeniz mümkün.

3. What Remains Of Edith Finch

Yürüyüş simülatörü olan oyun artık daha fazla gelişim göstererek yeniden karşımıza çıkıyor. Gelişmiş olan kurgularla beraber anlatıya dayalı olan bu oyunu temsil eden ise What Remains of Edith Finch oyunu oluyor. Açık konuşmak gerekirse eğer, şimdiye kadar hiçbir yürüyüş oyunu bu kadar zevk vermemişti. Saatlerce bilgisayar başında kalmak ve vakit geçirmek istiyorsanız eğer, bu oyun sizin oyununuz olabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz