Bunlar, şu anda satın alabileceğiniz en iyi Galaxy S10 alternatifleri. Samsung’un telefonlarının sevecekleri çok şey var , ancak gerçekten pahalılar. Ve Galaxy S10e kendi ucuz alternatifleri olsa da, şimdi neredeyse bir yaşında olduklarından, farklı fiyat noktalarında ve ekran boyutlarında seçim yapabileceğiniz birkaç başka seçeneğiniz var.

Benzer veya daha iyi bir deneyim, büyük ekran, yetenekli kameralar ve mükemmel pil ömrü olan bir telefon bulmanıza yardımcı olacağız. Yüksek fiyat etiketi ile başa çıkamayacağınız, daha hızlı güncellemeler isteyebileceğiniz ya da sadece size sunduğumuz biraz farklı bir şey isteyip istemediğiniz.

En İyi Galaxy S10 Alternatifleri

  • OnePlus 7 Pro
  • Galaxy S10e
  • Google Pixel 4 XL
  • Huawei P30 ve P30 Pro
  • iPhone 11 Pro
  • LG V50 ThinQ 5G
  • Galaxy Not 10

Galaxy S10, Samsung , Verizon , AT&T , T-Mobile , Sprint ve Best Buy’da ayda yaklaşık 899 dolar veya 34 dolar civarındadır ; ayrıca , tatil boyunca bir tane ücretsiz anlaşma veya başka bir teşvik alacağınızı da bulabilirsiniz . Aslında, şimdi S10’u 2019’a kadar satın almak için en iyi telefon yapan büyük tasarruflar görüyoruz.

Ancak, alternatiflerimiz genellikle daha düşük bir fiyat noktasında benzer bir deneyim sunar. Bunun iyi bir örneği, yaklaşık% 40 daha ucuz olan 6.7 inç OnePlus 7 Pro’dur. Bu değiştirme cihazları sizi daha iyi bir şey istemek veya alıcıların birkaç ay içinde pişmanlık duymasını engellemeyecek.

1. OnePlus 7 Pro – 669 ABD Doları

 

Yeni OnePlus 7T’yi bu noktaya koyabiliriz, ancak OnePlus ‘7 Pro akıllı telefon hala en iyi 2019 telefonu ve satın alınacak telefon. Şirket bu yıl makul bir fiyata Samsung’dan daha büyük, daha hızlı ve potansiyel olarak daha iyi bir cihaz teslim etti. OnePlus 7 Pro, 6.67 inç ekranla gelen Galaxy S10 + ‘dan biraz daha büyük, ancak ekranda görebileceğiniz gibi süper küçük çerçevelerle birlikte oyuklar veya çentikler yok.

Bu telefon, aynı güçlü işlemciyi , 128 veya 256GB depolama, üçlü kameralar ve hepsi sadece 669 $ ‘lık 90Hz tazeleme oranına sahip 6.67 inçlik bir Quad-HD AMOLED ekrana yerleştiriyor. Kablosuz şarjı ve kulaklık jakını kaçırırsınız, ancak bunlar yine de niş özelliklerdir.

Bu birkaç şey dışında, bu fiyat için son derece yetenekli ve etkileyici bir telefon. Samsung gibi bir çentik eklemediler veya ekrandan bir daire kesmediler, bunun yerine ön kamera yukarıdan çıkıyor. Bu oldukça temiz bir mekanik açılır kamera.

OnePlus 7 Pro, doğrudan OnePlus’tan edinilebilir ve hemen hemen her taşıyıcıyla çalışır veya T-Mobile’dan satın alabilirsiniz . 669 dolardan başlıyor, ancak birkaç dolardan daha fazla RAM alabiliyorsunuz ya da sadece hızlı ve güçlü 12GB RAM ve sadece 749 dolara 256GB depolayabiliyorsunuz . En iyi model hala Galaxy S10 + ‘dan 250 $ daha ucuz. Birkaç dolar karşılığında da bir OnePlus 7T ve 7T Pro’ları var.

2. Samsung Galaxy S10e – 749 dolar (veya daha az)

Galaxy S10’a bir başka büyük alternatif, daha küçük, daha uygun fiyatlı Galaxy S10e – ve birkaç farklı sebepten dolayı. Bunlardan en büyüğü, yalnızca 749 dolar olduğu gibi, fiyat. Bununla birlikte, Galaxy S10e, son zamanlarda çoğu Samsung cihazında olduğu gibi kavisli kenarlardan değil, 5.8 inçlik bir DÜZENLEME ekranıyla geliyor. Bu yüzden eğri bir ekran veya büyük bir telefon istemiyorsanız, bu temel olarak 2018’den Galaxy S9’un biraz farklı bir versiyonudur.

Galaxy S10e, arkasındaki şaşırtıcı, güçlü çift kameralara, sağlam bir 10MP ön kameraya ve içinde oldukça iyi bir boyuta sahip bir bataryaya sahip görünen 1080p 5.8 inç düz OLED ekrana sahip. Diğer her şey, özellikler, yazılım, su geçirmezlik vb. İle Galaxy S10 ile eşleşiyor, bu yüzden uygun fiyatlı mükemmel bir alternatif.

S10e’yi normal Galaxy S10 satan her yere götürebilirsiniz. Herhangi bir taşıyıcı, Best Buy , Walmart, Samsung.com ve sayfanın üstündeki linklerimizden daha fazlası. Fiyatı ikiye düşürecek ya da bir tane satın alıp ücretsiz olarak alabilmenizi sağlayacak bazı Galaxy S10e fırsatları var.

3. Google Piksel 4 XL – 899 ABD Doları

Google’ın en yeni Pixel 4 XL harika bir Galaxy S10 alternatifidir. 6,3 inç 90 Hz büyüklüğünde Samsung yapımı AMOLED ekran, üst düzey özellikler, çift arka kameralar ve daha fazlasını spor. S10 + kadar büyük değil, normal modelden daha büyük – iyi bir orta yol. Önce Android 10 ve yaklaşan Android R sürümü gibi güncellemeleri alacak ve başkalarından önce yeni özellikleri deneymeyi deneyeceksiniz. Tüm Google Assistant özelliklerini, akıllı yanıtları, arama gösterimini ve kameradaki Night Sight modunu seveceksiniz.

Telefonun suya dayanıklılığı, Samsung Pay yerine Google Pay, 64 veya 128GB depolama ve sabit kamera bulunuyor. Ve S10’da daha fazla RAM olmasına rağmen, depolama alanını ve kameraları iki katından fazla kullanmaya devam ederken, günlük performans çok farklı olmamalı. MicroSD yuvasını kaybedeceğinizi unutmayın, bu nedenle uzun vadede depolama konusunda endişeleniyorsanız 128GB modelini satın alın.

Google’ın Pixel 4 ve Pixel 4 XL bu yıl da her büyük operatörden edinilebilir; bu da çok önemli. Kendinizinkini buradan alın . ABD’deki ve Google Fi’deki ana taşıyıcılarda kullanabilirsiniz.

4. Huawei P30 ve P30 Pro – 799 € ‘dan başlayan fiyatlarla

Galaxy S10 ve Galaxy S10 + ‘a bir başka sağlam alternatif de Huawei’nin en son P30 ve P30 Pro akıllı telefonları. Düzenli Huawei P30, Galaxy S10 ile savaşmak için 6.1 inç ekrana, güçlü dahili kameralara ve arkasındaki üç kameraya sahip. Daha sonra, daha büyük olan 6.5 inçlik Huawei P30 Pro biraz daha büyük, biraz daha iyi ve bire bir Samsung’un arkasında dört kamera bulunuyor.

Huawei’nin telefonları, öne bakan kamera için bir kesme yerine küçük bir gözyaşı damlası kullanıyor, ikisi de Android 9 Pie kullanıyor ve şirketin kamera ya da ters kablosuz şarj etme gibi donanım için bazı zorlayıcı yazılım özellikleri var. Temel olarak, bunlar Huawei’nin Galaxy S10 serisine doğrudan cevapları.

ABD taşıyıcılarından temin edilmese de, isterseniz AT&T ve T-Mobile için GSM modellerini alabilirsiniz. Bunlar, karşılaştırılabilir özelliklere ve dikkate değer özelliklere sahip iki çekici telefon. Bununla birlikte, son olaylar nedeniyle bunun yerine OnePlus 7 Pro’yu edinmek isteyebilirsiniz.

5. iPhone 11 Pro – 999 ABD doları

Çok para harcamazsanız depolama seçeneklerinizi kaybediyorsunuz ve bir parmak izi sensörü yok. Ancak, tüm çan ve ıslık ile Apple’ın en son telefonu olan iPhone 11 Pro. Pil ömrü gibi hemen hemen her şeyi yapar. Hızlı performans, mükemmel bir kamera seti ve iyi bir deneyim sunacak.

Daha küçük bir ekran için aynı fiyat ve sadece 64 GB depolama alanı için geçerli, ancak ekrandaki eğri kenar ve delikli kamerayı sevmeyenler için bir seçenek. İPhone 11, Galaxy S10 ile aynı boyutta ve daha uygun fiyatlı bir seçenek. Her ikisi de hemen hemen her yerde, hemen hemen her dükkanda, tüm taşıyıcılardan satılıyor. Bugün bir tane alın.

6. LG V50 ThinQ 5G – 949 ABD doları

Birçok alıcı için Galaxy S10 serisinin bir diğer sağlam alternatifi LG V50. Fantezi özelliklere sahip büyük bir telefon ve 5G modeliyle geliyor, ancak ilgilendiğiniz bir şey varsa, ancak Not 10 5G için 1300 ABD doları ödemek istemiyorsanız. LG V50 çok güçlü bir cihazdır.

Bu telefon, 6,4 inçlik Quad-HD ekran, aynı güçlü Snapdragon 855 işlemci, arkadaki üç kamera, 5G hız ve büyük bir 4.000 mAh batarya ile donatılmıştır. 128GB saklama ve 8GB RAM ile başlar, bir mikro SD yuvaya sahiptir ve su geçirmezlik, kablosuz şarj, 3.5mm kulaklık jakı ve geliştirilmiş ses için Quad-DAC içerir. LG boombox hoparlörü – 16MP ana, 12MP zoom ve 16MP geniş açılı kamera, herhangi bir telefondaki en iyi hoparlörlerden biri.

LG’nin telefonu, Samsung’un Galaxy cihazlarıyla aynı zarafeti taşıyor ve Android 9 Pie’i çalıştırıyor, ancak yakında Android 10’u beklemeyin. Pahalı bir şekilde başlarken, 600 doların altında görüyoruz, ki bu büyük bir değer. Genel olarak, mükemmel bir paket olduğunu düşünüyoruz. Çoğu taşıyıcıdan yaklaşık 999 dolar istiyorlar ama LG ve hatta Best Buy 649 dolara sahip.

7. Galaxy Note 10 – 949 ABD doları

Ve son olarak, son seçeneğiniz de tartışmasız en iyilerden biri. Galaxy Note 10’dan bahsediyoruz. 10. Farkında olmayanlar için, bu yıl Samsung nihayet birden fazla Galaxy Note boyutunda çıktı ve bu yıl devasa bir telefon istemeyen herkes için daha küçük bir modeli var. Galaxy Not alamayan çoğu insan, sırf büyüklüğüne geçer. Şimdi daha küçük bir tane alabilirsiniz.

Düzenli Galaxy Note 10’un 6.3 inçlik ekranı var, bu yüzden Galaxy S10’dan daha büyük bir saç, yine de hala üçlü kameralar ve S-Pen kalemi alıyorsunuz. Daha küçük bir Galaxy Note ve S10 yerine harika bir seçenek. Hala aynı yazılım deneyimini, harika kameraları, kablosuz şarjı, su geçirmezliği ve daha fazlasını alıyorsunuz, ancak 3.5mm kulaklık jakını kaçırıyorsunuz ve bu modelde microSD kart yok. Tek potansiyel endişemiz 3.500 mAh bataryadır, ancak bu bölümdeki Galaxy S10 ile aynı olmalıdır.

Samsung’un daha küçük olan Galaxy Note 10’u 949 dolardan başlıyor , ki bu kesinlikle ucuz değil, ancak 500 $ ‘ın altında bir takasla, hatta tatillerde daha az şaşırtıcı fırsatlar görüyoruz. Bütün diğerleriyle birlikte düşünün.

Son düşünceler

Bunlar şu anda en iyi seçenekleriniz ve öngörülebilir gelecek için olacak. Hemen hemen her büyük telefon sürümü 2019 oldu, ama heyecan verici yeni telefonlar hala köşede. Biz bahsediyoruz Galaxy S11 ve 8 Pro OnePlus değil katlama Moto RAZR söz, gelecek yılın başlarında. Diğer oyuncuların da yeni telefonları olacak.

Öyleyse, bu listede istediğiniz telefonu ya da tatiliniz sırasında Galaxy S10 + ‘da çok şey bulacağınız ve sunduğu her şeyin tadını çıkarabilirsiniz. Kapanışta, işte Galaxy S10 hakkında bilmeniz gereken her şey ve işte bugün bir tane satın almanız veya almamanız için birkaç neden .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz